heslo

<form name="formular" onsubmit="return false">
Heslo: <input type="password" size="10" name="heslo">
<input type="submit" value="Pokračovat" onclick="window.location.href = 'priklady/pavuk.html' + document.formular.pavuk.value + 'pavuk' ">
</form>

prosim vas ako mam upravit tento kod aby sami ked daju heslo zobrazila stranka ktoru zvolim lebo som to už skusal 10000 spôsobov?prosim pomozte
si kokot, nebo spammer?

> 10 000 způsobů
- nevim, ale mě je to jako srandovní žert nepřipadá. asi nemam smysl pro humor

jinak nevym jestli nejsi úplnej vejmastek, když si přinejmenšim nedokážeš najít 2 základní js příkazy -> window.location. a document.formular.pavuk.value

....

nejlíp to máš pomocí PHP. stačí se podívat hned do vedlejšího threadu.
ty sa ale čisty kokot ja nemôže zato že nova opera je na hovno
a ked neviem čo tam upraviť aby mi to spustilo tak ča sa mam zabiť tak sa totu pytam a nehram na velkeho machra
tedle javascript je nebezpečnej. ale pokud na něm trváš, dám ti jsem adresu, kterou jsem našel za 13 vteřin.
http://www.jakpsatweb.cz/heslo.html#javascript
jinak doporučuju mrknout se do vedlejšího threadu.

to nenji operou. kdybys nebyl blbej, tak se to nestane. neřek sem že hraješ velkýho machra. ale kdybys těch 13 vteřin hledal jako já, bylo by to rychlejší, než když za 2 minuty vyťukáš otázku sem do fóra.
ja viem že to je nebezpečne ale ja tvorim magicku internetovu školu tak to az tak tajne udaje tam nebudu asi som brutalne jebnuty ale ja som to robil od jakpsatweb a stale som nepochopil ako to urobit nemam ani sajnu fakt mi pomozte lebo potom nemozem nic robit :(
P.S jja som tie tri bloky napisal za par sekund som stalacil odeslat a chvilku to trvalo a nabehli 3 :(
opera je dobra.. zalezi na uzivateli, co s ni udela.
ale ty druhy dve vlakna by se dali pripisovat bugu, protoze jsou vytvoreny v jedne vterine..
ludia fakt mi pomožte ako upraviť ten kod aby fungoval bez neho nemozem spustit stranku prosim
kurna pomoye mi tu dakto?
ztrata casu.
to nemůžeš vlízt na ten blbej odkaz, co sem ti dal, nebo nemůžeš dvakrát kliknout myší a zalízt do vedlejšího threadu, kde se to řeší přes PHP (mnohem bezpečnější, lepší)