JAVA SCRIPT

Ahoj zabývám se tvorbou www stránek desgnem a grafikou celkem mi to jde
akorát jsem se zadrhl mohli byste mi to vi odborní webmastři nějak zkontrolovat.
Je to odesílání dotazů a prostě mi to nejde a nejde odeslat.

mám tam :

<left><font face="arial" size=2 color="green><form method=post enctype="text/plain" action="mailto:david.kure@seznam.cz">
<table border="0" cellpadding="0" cellspacing="0" style="border-collapse: collapse" bordercolor="#111111" width="400" height="288">
<tr>

<td width="186" height="25">
Vaše jméno a příjmení<br>
<form method=post enctype="text/plain" action="mailto:david.kure@seznam.cz"><input type="text" name="JMENO A PRIJMENI" size="30" style="width: 310px; height: 20px;" tabindex="1">
</td>
<td width="24" height="25">
</td>

</tr>
<tr>
<td width="186" height="25">
E-mail <br>
<form method=post enctype="text/plain" action="mailto:david.kure@seznam.cz"><input type="text" name="E-MAIL" size="30" style="width: 310px; height: 20px;" tabindex="2">
</td>

<td width="24" height="25">
</td>
</tr>
<tr>
<td width="186" height="25">
Telefon<br>
<form method=post enctype="text/plain" action="mailto:david.kure@seznam.cz"><input type="text" name="TELEFON" size="30" style="width: 310px; height: 20px;" tabindex="3">
</td>

<td width="24" height="33">
</td>
</tr>
<tr>
<td width="186" height="17">
</td>
<td width="24" height="17">
</td>
</tr>

<tr>
<td width="400" colspan="3" height="160">
Váš dotaz<br>
<form method=post enctype="text/plain" action="mailtodavid.kure@seznam.cz"><textarea rows="7" name="DOTAZ" cols="50" style="width: 395px;" tabindex="5"></textarea>

====================

Odepište prosím
1. <form method="post" ....

2. Pokoušíš odelat formulář přímo mail. To asi nepůjde.
Mušíš ho poslat napřed scriptu (popř. souboru) a ten ho potom zpracuje a odešle mail (je nutno script v php)
heh.. jo.. taky sem to tak pred dvema rokama zkousel, ale pak sem zjistil ze to neukecam a nepude to.. ;)

pouzij silu PHP..
form action="mailto:...." je normalni, posle formular pomoci emailoveho klienta (problem ale je kdyz clovek email.klienta nema)


takovej detail, proc je tam tech formularu tolik? pro kazdej input jeden?
a jeste jeden detail: co tohle ma spolecnyho s JavaScripem ?
třeba to chtěl zkusit poslat javascriptem.. ;)