problém s HTML kódem. vůbec nechápu.

výňatek z CSSek:
.male{font-size: 10px;}


kód na stránce:
<span class="male">
[b] <b>tučný text...</b> [/b]<br>
[i] <i>text kurzívou</i> [/i]<br>
[#red] <span style="color: red;">text příslušnou barvou</span> [/#red]<br>

... ... ...


a problém?
text kurzívou je kurzívou, text příslušnou barvou je příslušnou barvou ale tučný text není tučně! nechápu... proč?
(nápad:) neni to písmem?
to mi příjde jako blbost aby Arial, Helvetica nemohl bejt tučnej. =/ zvlášť když mi to na jinejch stránkách jde. a že by 10-ti px Arial nemohl bejt tučnej a jinej jo, to mi je taky divný.
A co říká validátor? Já mám podezření, že se ti třeba nezavírá nějaký tag apod. Není to tučné ani v jednom prohlížeči? Nemáš pro <b> nějaký zvláštní styl apod?
nebo nějaký zvláštní styl pro nadřazené tagy..
Arial 10px a mensi neudelas bold. Ten samej problem sem resil vcera.
validátor řiká validní.
Opera, IE, FF řikaj že tučný nenji. ač v kódu očividně je.
pro <b> nemám žádný styl.

a žádném zvláštním nadřazeném stylu nevím. =/

můžete se přesvědčit zde:
http://tarantino.wz.cz/?page=g_book
ha, tak jak se zdá, problém bude asi v tom spanu.
určitě v tom spanu. ale v čem? když to dám za </span> tak už to tučný je. zajimavý je, že jde jenom o tučné písmo a kurzíva funguje.
ha. je to daný tou třídou .male ... =/
hehe, tak na to někdo na fóru na jakpsatweb.cz přišel. je to daný fontem, když si to člověk dá na větší písmo, tak vidí, že text je jasně tučný. to jsem jenom zvědavej, co s tim udělám =/
Vyzkoušej speciálně pro tučné písmo v tom spanu udělat to písmo tučnější než obvykle:

.male b {
  font-weight: 1000;
}

V některých prohlížečích by to zabrat mohlo, pokud umí libovolnou tučnost písma.

Teď jsem koukl na tu tvoji stránku a vidím ten text úplně v pohodě tučný. Koukám na to v IE, koukám na to v Opeře. Jakmile však vypnu ClearType, je písmo štíhlé. IMHO je to opravdu tím, že tučnost takhle malého písma není po příslušných výpočtech v systému dostatečná k tomu, aby se vypsala písmenka tlustá dva nebo více pixelů. A já jdu zase zapnout ClearType, nenávidím zubaté písmo.
MF: ehm, myslim ze si trochu prehlid muj prispevek ... ;)
takze sem mel pravdu.. :) ..ale doporucuji odsadit znaky.. to je nekdy ucinejsi nez bold..
tak jsem to udělal 11px písmem, nakonec to, že je větší člověk ani nepozná.

2 Vydra: nj,, to se mi občas stává. začnu psát příspěvek, během psaní na něco příjdu a jdu si to odzkoušet, takže příspěvek píšu třeba 10 minut. jak je vidět, příspěvky jsou 4 minuty po sobě.. a potom koukám jenom na to, co je pod mym posledním zápisem ;-)