Nove stranky

Prosim o hodnocenni stranek. www.radokridlenych.wz.cz
Mam problem se sladenim barev tak kdyz tak pisnete navrhy...
Moc tmave, graficky nezajimave, pouziti zbytecnych ramu a vstupni stranky... Sorry ale nelibi se mi to...
nezaujalo me to... opravdu tomu chybi napaditost.
hehe, sou to rámy, že jo? (jsem příliš línej otevřít kód.)
heh, jakmile se to zaindexuje vsechno treba na googlu, tak verim, ze v pohode dokazu vstoupit do tajne sekce.

Proc si vetsina lidi nejprve nezjisti neco o bezpecnosti a zejmena o prihlasovacich formularich?
Jo jsou to ramy. Jinak doma mi to zaobrazuje ty barvy jinak tet ve skole vidim chyby tak je pokusim opravit...
Jinak ta tajna sekce je delana v session cos si myslim ze je celkem bezpecne nie?
2 Black:
mno ke stránkám jednu jedinou nejzásadnější věc -> rámy musej do háje. mrkni třeba na firstpage.wz.cz (protože např. jakpsatweb.cz se zabývá úplně veškerou problematikou a tématy, takže člověk občas neví, co je dobrý, zatímco firstpage je návod tak jak je to nejlepší.) ...

>Jinak ta tajna sekce je delana v session
- mno pravda, session je poměrně bezpečná věc. dovolil bych si říct, že z použitelných systémů dokonce hned druhá nejvýhodnější, nejbezpečnější a nejlepší(podotýkám druhá)
Mě přijde že stranšně moc lidi co jsem dá svoje stránky na hodnocení zaspalo dobu. To co tady je se delalo tak pred 10 lety a to jeste nevim jestli to neni jeste dyl. Dneska kdyz jede CSS, PHP, XHTML a lidi dělají takový patlaniny tak nevim, myslim ze to proste jen zaplaca internet a ty kloudny stranky je tezny najit.
Me se tahle stranka nelibi vubec, nevim no..
Jo bylo mi celkem jasne ze se to dost lidem libit nebude protoze mam problemy sladit barvy... Tak pokud by jste mi nejak poradili nezahazoval bych to...
esi chces sladit barvy tak kukni sem: http://www.wellstyled.com/tools/colorscheme2/
4 Marcus Flintus: A co je ta první nejbezpečnější?
2 WeMaN: algorytomus sestavenej pomocí data, času, popř. hesla a nicku. vypočítáš si ho pro dnešek a pro zítřek. výhoda je v tom že platí jeden nebo 2 dny.
Rellik: Pokusim se to nejak uplacat....
Marcus Flintus: Tak zase tak bezpecne to mit nemusim...:) Pokud je to druhe bezpecne tak to fakt staci...
jo, sessiony jsou IMHO vpho. tady jde jenom o to, jak moc to chceš mít posychrovaný ;)