Ohodnoťte

Prosim ohodnoťte moj novy web este neni dokoncený ale index uz je dik moc
1) pochvala, v Opeře nemám problém! :)
2) tu reklamu si zabuduj do designu.. stačí ji ukazovat na 1. stránce, takže ji hoď někam k "Výtam Vás na novo otvorenej stránke Re-Mist Portal"
3) něco ke kódu:
a) chtělo by to DocType
b) Aaaaha, FrontPage.... škoda
c) FrontPage XHTML nenaučíš, zkus někdy mrknout na www.jakpsatweb.cz a nauč se to, je to pěkný umět něco dobře, roboti tě pak líp přelouskaj
d) doufám, že těch 25 <br> za sebou je jen dočasná věc :)
e) <CENTER> hmm, viz. bod 3

Design se tomu rikat neda, protoze je to IMHO jen pozadi a tabulka, kod jsi nepsal... co mame hodnotit?
CSS (padding u tabulky) : za to ty tvoje stranky sou cupr dupr 5x kliknout na "stranky nedjou , jirik" . je docela lol..

ReWoF : jj pekny na prvni dojem, na druhy uz vidim tabulky a praci frontpage.. ale gud, trochu procisti kod a bude to fajn,
takové mooc stereotypní.. jedna z mnoha stránek nějakýho klanu a vypadá stejně podobně jako ty ostatní. =/
[OT]JJ, jsou dobrý - rok je nepoužívám, registraci mám kvůli diskuzi. Byl jsem na placeném hostingu, třída se rozhádala, peníze nebyly, WZ MySQL nebere export ze současných verzí. Alert na stránkch signalizuje, že nedošlo k navázání spojení s DB, mým 30 spolužákům by to nic neřeklo. Navíc je to web, který jsem dělal přede dvěma roky. Své stránky jsem ohodnotit nechtěl, neb nejsou v provozu. Jinak jsem onen "CSS padding u tabulky", ujela mi tu ruka...[/OT]

Jinak s tebou plně souhlasím, jeho stránky vypadají na první pohled dobře, doufejme, že časem pochopí, že FrontPage je špatná cesta, i když i já jsem po ní kdysi kráčel...
Super
FrontPage používám taky, ale nikdy se mi nepodařilo takové pěkné stránky udělat. Fakt pěkné!
Na to, ze to bylo delany ve FrontPagi.... fakt pekne udelane. To bych mozna ani nedokazal v html...