Ohodnotte mi web

Dobrý den toto je mlj nový web a chcel by som aby ste ho ohodnotili piste vsetko co sa vam nepaci a paci

Dik

PS: A este neviem spravit aby bola reklama dole a nie hore skusal som to aj nastavit ale nic
<!-- TEMPLATE DESIGNED BY WWW.ZYMIC.COM - Š 2005 -->

Co na tom chceš hodnotit?
(vim ze nesi muj bratr :)
Asi bych nesved.........leda bych si dal dost prace...
znamka od 1-10 <1 best a 10hnus>

davam - 3
dela se to obracene.
1-10 <cim vic bodu tim lip>

<!-- DO NOT REOMOVE COPYRIGHT ELSE LEGAL ACTION -->
0
0=hruza ; 10=super

2,2
Co sa vam na tom nepaci ? a co s tou reklamou wz oreco nejde zobrazovanie reklamy dole ale iba hore ?
Možná bych zvolil trochu jiné barvy a trochu bych zvětšil písmo.

Naprvní dojem mi připadnou docela přehledné a zajímavé.
1) Copyright 2006 - design by ReWoF
2) <! -- TEMPLATE DESIGNED BY WWW.ZYMIC.COM - Š 2005 -->

1 != 2 --> to se nám nelíbí :-)
ale od tial mam iba obrazky ale usporiadanie veci som navrhol ja a ja si stahujem sablony iba pre obrazky, tlacitka a aby som sa mal odkial inspirovat :-,
Reklamu můžeš mít i na všech stránkách dole. Stačí v administraci změnit nastavení a nahrát všechny soubory znovu.
Tak ty komentare me doopravdy rozesmaly :-D. Nabonzujem ho za kradez?
IBA obrázky....

Ukradl jsem mu z auta jen autorádio, ale do vlastního auta jsem si ho dal sám.
ale ja som nechcel ohodnotit design ale co sa vam na strake paci a co tam chýba podla Vas ;-)
ohodnoťte mi web... to na WZ znamená ohodnoťte grafickou a technickou stránku věci - co je komu do obsahu, si tam dávej třeba návody na výpočet binomickejch rovnic
hh
musíš vztvořit rámec a dát ho dolů a do něj vložit reklamu tak jak to mám na www.ra-po.wz.cz napiš na radmil2@seznam.cz co se ti líbí a co ne
ja neviem...tolko ludi robi stranky na counter strike... (tym som nechcel urazit hru, aby ste sa nahodou do mna nepustili :-)
>radmil "musíš vztvořit rámec..." jenom to ne! (mimochodem pekna seda a modra) :D
jo díky
Skus tohle:
<? php include("reklama.php"); ?>

To si pak nahraješ kam chceš a v reklame.php budeš mít samotnou reklamu. To uděláš v nastaní tak, že si tam dáš reklamu pro rámy a napíšeš tam název souboru "reklama.php".