nejlepší hráč

koukněte na mou stránku vím že je sice nic moc ale aspoň se někdo zaregistrujte do velké soutěže o největšího Icy Towera
jo a stránky nejedou v mozille i
nejde ti čeština
dalsi posuk v sini slavy?
Humor autora stránek ra-po.wz.cz je velice laskavý, neboť ošklivějších webů jsem moc neviděl. Jinak schvaluju, je dobré, že stránky nejedou v Mozille, já se v Opeře docela vyděsil, takže tohoto šoku budou nejspíše Mozilláři ušetřeni, pokud nebudou chtít riskovat.

Takže, když to shrnu, jak uvařit ošklivý web:
Smíchejte barvy #0f0 (ta se hodí na policejní světélkující vesty) a #666, k tomu dejte písmo Courier o velikosti 10px v barvě #000. Pokud máte rádi uživatele, přivítejte ho ošklivým pixelovatým úvodním obrázkem (který uživatele mimochodem bude zdržovat) a několika rámy, kterou jsou na můj vkus až příliš zbytečné. Pro jistotu udělejte písmo v některých místech jinak velké než v jiných a text nasypejte na sebe bez ladu, skladu a skladníka.

Étina se mi na tíchto stránkách velice líbí, chtílo by to jen troku doladit pomocí meta tagu, aby se zobrazovaly hezké Éeské znaky.
fuuuj :)
>jo a stranky nejdou v mozzile
- hmm tak to mám asi smůlu, co? =(
2MF: štěstí ;-)
donny máš pěknou reklamu a taky pěknou bílou
radmil:
jestli v tom cekas uspech, tak si pockas..
Neviem naco ste taky hnusni
ra-po.wz.cz je web velmi nekvalitní
jo díky slepouchu ty máš tak trochu hodně lepší stránky možná ty moje budou tak za 5 let taky tokový
to myslis ironicky alebo vazne?
vážně grafickya hlavně obsahově je ta tvá stránka mnohem lepší
Jee tak dik, si prvy co mi tu povedal ze mam dobru stranku a kasli na nich by som chcel vidiet ich prve stranky, mas to dobre na zaciatocnika aj ja som zaciatocnik. Musime spolu drzat :o))
já sem se na ně díval a někomu vůbec nejedou
>slepuch
>radmil

swetr.wz.cz jsou taky me prvni stranky... muzete si to porovnat... kdyz chcete videt prvni stranky "tech ostatnich" ;)
To som nepochopil, sry
>Slepuch 14.4.2006 21:54
cituju: ...kasli na nich by som chcel vidiet ich prve stranky,... uz si to pochopil?
ano
Rellik: firstpage.wz.cz -> Fakt dobrá stránka. Naozaj. Tiež pekný design, aj na tých referenciách.