new design

taaak do tretice som prerobil celu stranku.. myslim ze teraz ten loading netrva viac ako tri sekundy co uz si myslim neodradi nikoho tak sa mi na to mrknite kolko to trva vam :) a ti co videli stary design mozu aj hodnotit novy :)
p.s. este tam neni vsetko funkcne tak sa necudujte :))
ty stránky jsou stále na jedno brdo. ale neřikám, že ošklivý. vůči obsah, to je docela pěkny.

menu dole? no nevim...
jako marcusy ja ten design stem zachovat preto ze "na jedno brdo" len islo o to ze vsetko uz je na jednej stranke a nie ako predtym kazda polozka menu mala vlastnu scenu.. a hlavne ide o to ze ten loading trva o 300% menej ako predtym :))... a to menu dole no neviem nezda sa mi ze by to nejak prekazalo
a este k tomu menu ta stranka ide na officialny web .sk takze tam nebude ta reklama cize pri kazdom rozliseni bude ta stranka bez scrollovania ak teda nepocitam ze niekto este pouziva 800x600 a menej :)
Reklamu bych dal dolů a ten loading tam fakt trvá dlouho. Jinak hezký.
loading me trval asi nejakejch 10 vterin... jinak stranka good, mozna by neskodilo udelat html verzi ;)
blaphapet> reklamu som dal dole len akosi sa jej tam nechce neviem preco ale stale je hore aj ked som v nastaveniach klikol nech je dole :((
Podla mna skvela stranka so super designom! 9/10
vdaka slepuch, aj ostatnym :))
Vypadá pěkně, ale něž jsem našel menu, pěkně jsem se zapotil. Na můj vzkus příiž mnoho Flashe. Ale graficky OK. 7 z 10
me se to libi....
loading jenom sem kouk a uz tam bylo 100% ;)