Uzamknutí zdrojového kódu

Chtěla bych nějak udělat to, aby si ostatní nemohli kliknout na pravý tlačítko a tam si vybrat zobrazit zdrojový kód....Poradíte jak nejúčiněji?
to k ničemu není, když ve Firefoxu zmáčknu Ctrl-U tak se zdrojový kód zobrazí i bez klikání
Proc pravy tlacitko? Ono se to da i pres hlavni menu.
Jinak jak rika ds, nelze nijak efektivne blokovat zdrojovy kod.
pokud nepoužíváš php...
SatchmO: a kdyz pouziju php tak jak? Taky by me to zajimalo...
Zkrátíme to - zdrojový kód HTML stránky skrýt nemůžeš. Nejde to. Ne. NE. Nejde. I kdyby se ti zdálo že někomu se to podařilo, je to jen "jako" a jde to jednoduše (naprosto jednoduše) obejít.

Prohlížeč zdrojový kód potřebuje aby mohl stránku zobrazit. Prohlížeč tudíž zdrojový kód má. A není žádná cesta jak ho z "vnějšku" donutit aby ten kód neukázal na požádání uživateli.

Prostě TO NEJDE.

NE a NE a NE.

Konec ;)
Hana S.: pokud chceš zlobit lidi tak návod na to jak to udělat je na:
http://www.jakpsatweb.cz/javascript/priklady/prave-tlacitko-zakaz.html
Josef: ani pri pouziti php nezabranis zobrazeni html kodu. akorat nebude dostupny ten php kod, protoze ten se provadi na serveru a do prohlizece se vubec neposila.
.-)) možná až MS vymyslí vlastní 'HTML' tak nějaký IE10 to bude šifrovat
Do určité míry to lze udělat - zašifrovat kód, využívá se k tomu třeba javascript, ovšem má-li jej někdo vypnutý, zobrazí se mu jen prázdná stránka. Existují na to programy jako např. HTML Page Guardian a nějaké další.
a k cemu to je? Pokud se za svuj kod stydis, tak ho na net vubec nedavej... a nejak se mi nechce verit tomu, ze bys vymyslela neco tak prevratneho, co by sis chtela nechat jenom pro sebe...
Jina alternativa je psat stranky do obrazku. Obrazek je obrazek a zdrojak je pro uzivatele necitelny. Bohuzel se to nedoporucuje - dlouhe nacitani, nulove SEO.
Dalsi vec je Flash stranka. Flash lze ale vypnout a vetsina lidi to ma vyple. A zase problem s nacitanim.
Já netvrdím, že sem vymyslela něco převratného, jen mě to zajímalo....!:-o
No myslel jsem si že když to napíšu tak rezolutně jak jsem to napsal, tak zabráním stejně dlouhé diskuzi jako posledně když s touhle otázkou někdo přišel, ale vidím že ne.

Všechny výše zmíněné či naznačené způsoby jak skrýt html zdroják jsou to co jsem myslel větou "I kdyby se ti zdálo že někomu se to podařilo, je to jen jako a jde to jednoduše (naprosto jednoduše) obejít."
Přičemž to kódování pomocí JS má ještě navíc další "super featuru" - stránka se zobrazí jen se zapnutým JS...
2 SatchmO:
mě by taky opravdu zajímalo jak skrýt zdroják v php..;-)
2 Marcus Flintus: No tak html vidíš, ale PHP script ne. Teda alespoň normální člověk jako já ho nevidí...
php skript se vykonává na serveru, ten se k tobě vůbec nedostane...