opera+rss

Ahoj,mohli byste se mrknout na moje stranky a rict mi co mam udelat,aby se mi v opere zobrazoval levy sloupec spravne.Dole se totiz nedokonci.A mam tam taky hozeny zpravy rss z idnes a chtel bych zmenit barvu pisma,ale jeste se mi to nepodarilo.Predem moc dik
<HTML>1) Kdyby to bylo oproštěno toho všecho nesmyslného javascriptu, kterým je ten web prolezlý, tak bych si s tím třeba i hrál. Ale vypadá to, že ten tvůj levý panel má prostě špatnou výšku.

2) RSS je čistě informativní formát. Jestli chceš barevný písmenka, hraj si s Wordem, na to RSS vůbec nepotřebuješ.</HTML>
1) Ja vim no,toho javascriptu jsem tam trosku naflakal vic,ale vyska bude dobra,v IE to je ok a kdyz to zmenim,tak se mi to zase rozhodi v IE,ale to dalo i predtim nez jsem tam hodil ty JS.
2) No pozadi mam modry a barva textu je taky modra,takze by to chtelo zmenit.A kvuli tomu nebudu menit barvu pozadi,protoze modra je nase klubova barva.
<HTML>Ie má jiné jádro, než Opera. Opera zvládá zobrazování lépe, než IE. Je třeba nějak ty prohlížeče oddělit, nejlépe podtržítkovým hackem.</HTML>
Jo ted me napadlo ze bych udal pro IE a ostatni prohlizece vlastno soubor .css,to by slo ne.
Nipal: podtrzitkovy hack uz nefunguje v IE7 (vyzkouseno na 7.0.5296.0)
tak netusite jak to rss naformatovat?napr. tady www.kolodeje.com to maj upraveny.potrebuju zmenit barvu.psal jsem i na idnes,ale necekane neodepsali
Ty tam mas nalinkovanej JS z idnes, kterej udela nekolik document.write("<a href='blablabla'>.....</a>")
cely to mas v div class="rss", tak do sveho css pridej

div.rss a {tvoje nastylovani}
<HTML>donny: ale funguje krizkovy hack <b>#</b></HTML>
tak uz to mam!stacilo jen nastylovat barvy odkazu :))
skaff: ten jsem nezkousel ;)

tracemaniac: prekvapive...