Ohodnotte mi web

Dělám web uplne poprví tak se kouknete na muj web a řeknete jak se vám líbí a kdyžtak mi poradte co tam mam přidat(kdyby nekdo mel nakej nápad).
Animované gify - NE, je to šílenost

Jaký má smysl ta úvodní stránka?, je na ní jen pár gifů a odkazy na stránky se zbytečným pozadím (vykradeným z WinXP)

Když už jsou někde napsané adresy, předpokládal bych, že budou udělané jako odkazy. Na druhou stranu, odkazy náhledů v galerii jsou nefunkční

Všechno je tam šíleně velké, zkus si to zobrazit na 800x600 (spousta lidí ho má). A spousta zbytečného místa.

Ve zdrojáku máš šílenosti jako:
<body bgcolor="#FFFFFF" background="zapad-slunce.jpg"
<body tracingsrc="zapad-slunce.jpg" tracingopacity="100">

Začni znova třeba podle www.jakpsatweb.cz ;-)
Ale jo, na začátečníka se to dá zkousnout. Fungují ti obrázky i odkazy.

Náměty na zlepšení:

- Zruš VŠECHNY hýbající se GIFy, to je typický příznak, že stránky dělal začátečník
- Je docela zbytečné psát diakritiku přes HTML entity. Stačí dát stránce některé české kódování a píšeš normálně.
- Sjednoť pozadí na všech stránkách.
jak dám stránce české kodování?
ale to pismo tam muzu nechat ne?
http://www.jakpsatweb.cz/cestina.html
Ty obrázky se nahrávají šíleně dlouho.

Modrý podtržený odkazy - nevim, nevim.

V záhlaví máš napsáno Untitled Document. Mezi tagy <title> a </title> (v hlavičce) napiš co se bude zobrazovat v záhlaví.

Na některých stránkách chybí odkaz domů apod.
ty gify bych určitě odstranil, titulek by tam taky chybět neměl. Vzhled není na začátečníka nejhorší, ale barva odkazů by fakt měla změnit. Co mi na stránkách hlavně chybí je nějakej obsah - ty stránky ujdou, ale nic na nich není!
jak zmenim barvu odkazu uz sem to zkousel ale neslo mi to jo a ten obsah me totiz uz nic nenmapada co tam napsat! Kdyby nekoho neco napadlo at to napise dik za pomoc
Barvu odkazu menis v css
hej lidi ale ty gify jako myslim ty pismenka a toho garfilda tam muzu nechat ne?
Pokud to má být web pro děti, tak proč ne.
Sedr: myslim, ze netusi, co je to css, tak mu to muzes odborne vysvetlit.

Losser: Ja bych si dal bacha mimojine taky na gramatiku, prece jenom tim prezentujes taky sam sebe (nenarazim ani tak na hrubku v prvnim prispevku, jako na texty na strankach).
barva odkazů viz. www.jakpsatweb.cz
celkem solidní skus ale změnit typ písma ;-)
Nechci dělat reklamu konkurenci, ale víc by se mi zamlouval název rajchyracing.tym.cz...
Ale na druhou stranu má wz mnohem lepší služby atd....