Záložky

Vím, že je to asi stupidní otázka, ale je možné, že by mi mohlo fungovat jen několik záložek?Mám jich totiž 25, ale funguje mi jich jen 15 a přitom mám všude tag:

<a name="záložka"></a>


a v odkazy na ně:

<a href="#zalozka">Založka</a>

?Tak pro čmi to nejede?
<HTML>Že by to bylo těma háčkama a čárkama?</HTML>
To ne, já tam mám vždycky jen:

<a name="12.kapitola"></a>
<a href="#12.kapitola"></a>


Nebo se koukněte rovnou:hweb.unas.cz/hppo.htm
skus to bez ty tecky, a nezacinat cislem
24 kapitola funguje - uvozovky jsou zapsány normálně

<div class="bar"><a name="24.kapitola"></a>24.kapitola:Mrtev
</div>

25 a 26 kapitola nefunguje - uvozovky jsou zapsány pomocí entity - dej tam normální uvozovky
a ještě - zdrojový kód má 324 KB - možná by mohl být rozdělen do více stránek
JO dik.....ja to zkusim....Jen tak mimochodem, máte tam taky jen 10,5 kapitoly, nebo to tak blbne jen mě?
ja jich tam mam vsech 26
Jako že se to dlouho načítá?
no, třeba, ale obecně je asi lepší přenášet málo a často než hodně najednou. A využívám možnosti ozvat se:
(poznámka:pokud by vám to ąpatně zobrazovalo háčky a čárky, tak mi napiąte, je to chyba kódování čeątiny)

tak se to skutečně zobrazuje špatně
JJ......já to zkusimopravit, já to mám kodovany v ISO...a nekdy se mi to zobrazi dobre a nekdy spatne, tak ja tam zkusim dát windows
obávám se, že to asi nepomůže, http://www.hweb.unas.cz/hppo.htm nefunguje ani v iso-8859-2 ani ve windows-1250
Tak co radis?
Btw. máš schovanou reklamu http://rada.borec.cz/pokusy/delme/reklama1.jpg . Kódování by mohl za chvíli být ten poslední problém a to by byla škoda.
Ty jo....tak toa ni nevim...sou to moje prvni stranky...A jak se tam sakra dostala?A co s ni?
reklama bych nastavil na všechny stránky dolu a stránky (pokud máš lokálně verzi bez reklamy) bych nahrál zpátky na server - asi by byla škoda cpát to nahoru. Nebo si udělel titulní stránku ve stylu "Vítám vás", ale to také není nic moc
Jestli jsou tohle tvoje první stránky, tak vsechna cest! Ty bys mela jit prikladem vsem, kteri sem cpou svoje tramtadada "MSWord" prvotiny.

jen by to tedy chtelo nejakou paticku, protoze dole je to moc useknuty.

K tem potizim s kodovanim... no nevim, zkus celej soubor prekodovat v nejakym programu. Kdyz text z ty stranky ulozim v notepadu jako .txt a otevru v PSPadu, zobrazi se pouzity kodovani ISO-8859-2 a diakritika je vpohode... Ale kdyz v Opere nastavim natvrdo iso-8859-2 kodovani, tak se to zvore.
Jo dík za chválu...Já už to přepisuju v PSPadu...
Hana S: a co ta reklama?
Nevím, moc jsem nepochopila, co jsi tím chtěl říct...
nezobrazuje se ti na stránce reklama (viz 13:53)
Aha....No...jako jak nezobrazuje, ona tam je(na indexu), ae je schovaná pod tím vrchním obrázkem...
jako tak, že není vidět a to je porušení pravidel WZ
Aha....Tak to jsem nevěděla...Dík moc za upozornění...nerada bych, aby mi ty stranky smazali....