kritika...

Tak mi to teda taky zkritizujte. O tom přesměrování vim.
Šílené pozadí. Nedá se na to koukat.
viz Tomíkův příspěvek, podepisuji se pod něj.
hmm, dobře a co to ostatní?
Nevím proč, ale čím dál tím víc lidí vynechává doctype, to pozadí je šílený, a i ty odkazy... jsou bílé a po najetí to modrý... ááá moje oči!
Dalo by se říct vysoký konstrast.1
Tak ako obsahovo je to v poho len ta cervena je fakt brutalna keby je to aspon jej nejaky menej agresivny odtien... Ale iak stranka obsahovo fakt dobra
Děkuju za kladné hodnocení obsahu a taky za narážky na pozadí. Je to pro mě podnět abych ho změnil.
Hrozná barva pozadí, zvlášť na ten "vodotisk" jsem si musel protřít oči.
Příliš vysoká a "zbytečná" hlavička.
Blbne čeština.
Zřejmě stará anketa, určitě jsem tady nehlasoval.
čeština "blbne", protože chybí meta tag kódování; v IE to (možná) nepoznáš, ale ve FF je text plný otazníků. Viz http://faq.webzdarma.cz/otazka.php?19
No, ta barva pozadí se některým lidem líbí. Zvolil sem jí proto že se k tématu hodí. Na tu češtinu se podívám, ale je to divný, protože když sem to viděl v exploreru tak to neblblo.
barva pozadi (cervena) je moc ostra. Modry text se na ni spatne cte. Ono vubec ta kombinace #FF0000 a #0000FF je dost silena...
Je to takhle lepší? Ten stříbrný design sice není zatím na všech stránkách ale dodělám ho.
rozhodne lepsi. I kdyz stalo by za to na tom grafickem zpracovani nejak zamakat. Takhle je to takove nezajimave... jo a pozor na bily text odkazu na stribrno-bilem pozadi, dale si myslim, ze web by mel na kazde strance dodrzovat stejny design (neco jako sablonu), a lisit by se mel pouze obsahove. ale to uz je na tobe. mezi nama jde predevsim o ty informace, jak jsou zpracovane.
treba jsem koukal na ty fotky z muzea autobusu - moc se mi nelibilo, jak se vsechny ty "velky" obrazky nacitaji najednou. Radsi bych si vybiral jeden po druhym podle nahledu a popisu...
To s tim bílym textem na bílym pozadí byla mnou přehlédnutá chyba, ale už jsem to opravil. Co se týče těch fotek z muzea, máš asi pravdu.