Pruh dole...

Chtel bych na webu udelat 10px pruh. Pokud bude stranka "bez rolovatka", bude pruh uplne dole, resp. bottom:0px. Pokud ale bude mit stranka vetsi obsah a bude se rollovat, bude pruh pod textem. Jak na to?

PS. Nemusi to bejt pruh, muze to bejt "cokoli", hlavne nevim jak udelat to pozicovani...
http://weblog.plavacek.net/2005-02.html#1108716997 ?
Jo, to je ono, diky...
Mam akorat jeden problem, a uz ho hodinu a pul resim... Podivejte se na www.3a.xf.cz/d -tam jsem pouzil paticku dle navodu na tom plavackovi, ale v sekcich "vzkazy" a "vystoupeni" se blok s id MAIN najednou ukonci a paticka je tim padem nekde uprostred stranky... Poradite prosim?
Mám ti dojem, že patičkou to úpně není, ten text se ti mění protože ačkoli to nevidíš má nestrukturovaný css, což je pohroma sama.
Skus si sehnat pspad na tom se vyřádíš se styly a možná i stou patičkou něco urobíš....
Nestrukturovany CSS znamena, ze je nemam oddeleny od dokumentu, ne? A ja myslim, ze mam... Kde je teda problem? v Pspadu jsem to zkousel otevrit, ale prakticky nemam tuseni co mi to ma ukazat, co to ma delat, akorat jsem to prevedl na "strukturovane CSS" a nic se nestalo...