Stranka = Fotka

Potřebuju takové to přohlížení fotek (že každá fotka bude mít svou vlastní stránku a na té bude samotná fotka a odkazy na minulou a nésledující fotku) Ale potřeboval bych poradit nějaký rychlejší způsob, protože když mám dělat stránku na 400 fotek, tak je to docela rána pro můj drahocenný čas......jestli mě někdo pochopil, ať poradí. :)
pomoci php-funkce pro praci s adresari+metoda POST.sorry, ted nemam vubec cas to vymejslet.
Aj tak dík...alespoň vím, že to jde a nemusím to jak blbec vypisovat, ona mě to už nějaká dobrá duše napíše :)
nebo existujou programy, ktery ti z fotek vytvori galerii jako sadu html souboru bez pouziti php
Tak to je dobrý....mrknu se po nějakým....osobně je mi furt HTML simpatičtější než PHP
jestli dokazes srovnavat znackovaci a skriptovaci jazyk, tak to je fakt husty...
Náhodou jsem nedávno přesně tohle dělal ;)
http://123web.kvalitne.cz/index.php?kam=programy/gal
S PHP jsem nikdy nedělal, takže fak nevím co je u PHP potřeba ... něco jsem na neu četl, ale moc mi to jasný není.
U php je to krutý.... Pochybuju a to dostlovně, myslím že na 4 kila fotek ti postačí php, radší javascript ...
George: nechapu duvod tve pochybnosti, toto je pro php naprosto jednoducha uloha... ja si treba zase nedokazu predstavit nejake JS reseni (jelikoz se jedna o serverova data, tedy serverove zpracovani mi prijde optimalni).