Ohodnoťte grafický návrh

Ahojky, mám web který prodělal hromadu změn. Chtěla bych jenom říct jestli se Vánm to líbí grafiku ještě upravím a doplním texty. Chci znát Váš názor, abych věděla jestli to stojí za to. Budu ráda, když připíšete hodnocení x/10. Děkuji a prosím piště ještě co by jste na tom změnili. Od začátku znova nezačínám. pozornuji předem. Ještě jednou díky, pa lida007
Tu zahnutou caru vlevo dole dej pryc, nech tam rovnou. Jo a ten napis v hlavicce vypada dost "neprirozene" - jako ze tam fakt nepatri. Zkus si s tim jeste trochu pohrat...
Zkus kdyztak ten obrazek v PNG, ta ztratova komprese je hrozne videt. No, jsem zvedav, zda se ti to presne takhle podari napsat do HTML, aby to i v Opere vypadalo presne takhle...
Jinak to vypada docela dobre, ale hodnotit celkovy dojem nebudu, dokud nebude alespon jedna stranka uplne hotova.
přepsáno do kódu
text na tlacitkach vypada dost chude. Take nechapu, proc mezi koncem textu a patickou je kilometr bile plochy. jo a zamysli se nad textem v obrazku, ale myslim, ze pochopis, oc mi jde(dve veci). Predposledni postreh: atribut ALT u IMG tam neni jen tak, pokud je prazdny, jako by tam nebyl. A posledni vec: stars nebo star`s...?ale jestli je to schvalne......