Ohodňotte grafický návrh

Ohodnoťte mi prosím návrh na layout stránek....Dělám ho porpvé ve photoshopu, takže budu ráda za každou připomínku na vylepšení...


http://hweb.unas.cz/super.jpg
NICE :) jen jako počítadla spíš počítadlo je i na toplist.cz a mně se líbí víc:) ale jen muj Názor
Tak to jsem teda nepochopila, co si tím chtěl říct:-D
no stránky Pěkný:) a počítadlo nemusí bejt jen 1 číslo ale může být i s více funkcemi třeba to počítadlo od toplist.cz zobrazuje celkový přístup lidí přístup lidí za týden,den,kolik jich je online a pak když si to nastavíš tak se dá zjistid odkat Přišli jaký mněli IP,Prohlížeč,operační systém ATD.ATD :) ale to ej tvoje věc jaký si tam dáš počítadlo
Jo, ale já jsem teda jako nechtěla ohodnotit stránky:-D:-DAle tu adresu, kterou jsem tam dala...Ale asi jsem to blbě vysvětlila...Já si chci změniti pozadí webu, jelikož tam ten mám staženej a chtěla bych svůj vlastní a proto chci poradit, co bych na to m měla změnit, přidat, odebrat....Je to ale jen grafickej návhr...Tudíž zatím TOtálně nefunkční...
<HTML>Paráda, až budeš mít totálně funkční layout tak ho dej hodnotit. Co ti máme asi tak říct na jednou moudro a obrázek ?</HTML>
alla fine di - to znamená: na konci? Není to v rozporu s mottem? Míša tam barevně jaksi nepasuje a také by ho chtělo trochu lépe oddělit od pozadí v originálním obrázku. Svíčka s listy papíru by asi neměla tak trčet nad červenou plochou, představoval bych si to tak, že listy budou na něčem ležet, míša usnul na stole a ten přechází do levého panelu, kde pak bude menu.Stůl je ve stínu, je tedy černý a navazuje na černou barvu siluety stromu Míša by měl být asi menší - 200 px na šířku? Tmavší pruhy v červené ploše jsou tam proč? V kontextu věčného koloběhu působí odrbaný míša se zlomenou tužkou depresivně
Mně se ten nový návrh moc nelíbí. Není vůbec dokončený (kde bude text?) a barevná kombinace je moc nesourodá.