Dotaz

Mám dotaz....
vytvořil jsem svoje stránky ve Flashi tím pádem se v něm umístěný text nechová jako text a stránky si tak nikdo náhodný nevyhledá. Spoléhal jsem že bude stačit popis v katalogu stránek, ten se mi však v infu vůbec nezobrazuje, už po třetí jsem ho dopisoval. Přitom by to mělo trvat 24 hodin, ale trvá to už tři dny. Nevíte kde se stala chyba? Nevíte zda li by šel ve zdrojovém kódu nějak slovně definovat obsah a účel stránek, aby jsem je mohl za pomocí daného hesla, např. tesařství Novák, na internetu vyhledat?
>> Nevíte kde se stala chyba?
no chyba se stala tam, zes vytvoril "stranky" ve flashi. webovy stranky se delaji v (x)html. flash si tam klidne dej, ale tak, aby byly stranky pouzitelny i bez neho.
jo, ja vim, ze tohle jsi slyset nechtel.
No ja nevim jestli to jde, ale kdybys na zacatek zdrojaku hodil:
<meta name="keywords" content=""> tak by to mohlo fachat :). Ale nevim, zkus to ;)
Takže by stačilo .html upravit ve frontpagi-dopsat pár hesel a pak by to mělo jít...
>>Spoléhal jsem že bude stačit popis v katalogu stránek

pokud je myšlen katalog na Webzdarma tak tam se mi arch.kvalitne.cz nepovedlo najít, spolehl bych se spíš na ostatní velké katalogy a pak na to, že vyhledávače zaindexují popis v katalogu a přeš něj někdo přijde. Asi pokud nebude na stránkách co indexovat tak vyhledávače nic nenajdou, význam klíčový slov a popisu stránky v metatagu je zmíněn třeba na:
http://www.jakpsatweb.cz/vyhledavace.html
delat stranky ve flashi je podle me spatna volba...
spis bych rekl, ze ve flashi si clovek muze vytvorit prezentaci, ne stranky (web pages). pro me za me at si kazdej dela, co ho bavi. Ovsem ne kazdej ma nainstalovanej Flash modul v prohlizeci (v praci, ve skole apod.,kde nema opravneni), a potom si nic neprohlidne. Druha vec je, ze flashovy prezentace jsou obvykle narocnejsi na objem dat, a zase ne vsichni maji vysokorychlostni internet, a potom cekat pet minut na nacteni flashe je dost kruty...
Pokud jde o ty katalogy, tak tri dny neni pro nektere tak dlouha doba, co ja vim, tak casto maji (mivaly) lhutu tak tyden, dva...
---donny--- Souhlasím s tím, že ne úplně každý si moje stránky může otevřít, ale zatím si nikdo nestěžoval, takže bych v tomto významný problém neviděl. Moje stránky lze otevřít i při nízkorychlostním připojení dokonce rychleji než "klasické"- záleží totiž jak precizně jsou vytvořeny...
----Všem ostatním děkuji za podmětné příspěvky.-----
!---------Chtěl bych se znovu zeptat jestli někdo neví zda-li se ve fulltextu bude zobrazovat text dopsaný do .html ve frontpagi (vyřešilo by to zcela můj problém - pod blok vytvořený ve flashi dopíšu některá hesla, která by se měla chovat jako fulltext)?-------
CHtel bych se zeptam udelal sem si v photoshopu grafiku na stranku a chtel bych se zeptat jak ji dostanu na stranku a c poli ktere sem pojmenoval napr.menu tak jak do nej neco napisu?
Jak udelam aby se mi otevirala stranka stuard40.borec.cz/start.htm a ne stuard40.borec.cz?
http://ds.mysteria.cz/fwz/wz-chybejici-index.html