Zarovnání úplně dolů

Dělám si novej web a zkoušela jsem to s rámama, ale nějak se mi to nelíbí a je to...NO...prostě sem to chtěla udělat jako klasickej web, bez rámů...Jdu si pro radu...Když se budou ty dva ,,rámy,, který dám normálně na text. pole roztahovat, tak jak mám udělat aby se ten obrázek dole vždycky zarovnat uplne dolu, pomoci clear:both, nebo bottom:0px; nebo top:100%?Nevím...poradíte?
Zkus top: xxxpx; (xxx je číslo v pixelech nezapomeň na konci to px) raději si to udělej v pixelech líp se to počítá a máš jistotu že na všech rozlišeních to bude tam kams to dala a ne někde v dža. V procentech je spíš lepší zadávat vzdálenost od levýho okraje obrazovky s tou bejvá problém.
njn...Alek když se ty dvě pole budou roztahovat podle rozsahu textu dolů tak to budu muset po každý měnit ne?
jo to budeš ale budeš mít jistotu že to je vždycky pod textem protože když zadáš top: 100%; tak se to tušim zarovná jenom na dolní část obrazovky ale fakt nevim já to nepoužívám ;-)
<HTML>Paegaskiller: nez neco zacnes ucit ostatni tak se to prosim nauc nejdriv sam, placas nesmysly

hwebsterka: absolutně pozicovanej prvkek (tj <code>position: absolute</code>) můžeš připlácnout na spodek rodičovskýho (nadřazenýho) prvku, jenom v případě že ten rodičovský je <code>position: absolute</code> nebo <code>position: relative</code> a zároveň má nějakou výšku, buď nastavenou napevno nebo když se natáhne sám. Když tohle dodržíš a nastavíš <code>bottom: 0px</code> tak by to mělo fungovat.</HTML>