z ramce odkaz na ramec

ahoj mam dotaz (prekvapive). mam stranku rozdelenou do tri ramcu a do vsech strkam html odkazy na dalsi stranky (v prvnim je neco jako banner, v druhym je menu, ve tretim obsah podle odkazu v menu). takze o co mi jde - druhej ramec (menu) mam udelanej pomoci obrazku ktere maji odkazovat na jine stranky ktere se maji zobrazovat ve tretim ramci. jenze nevim jak udelat aby ty obrazky fungovaly jako odkaz na ten treti ramec. doufam ze to pochopite a pomuzete, dik.
Ahoj, tak doufám, že jsem to dobře pochopila...


<a href="xxx.html" taget="sem dáš jméno toho rámce ve kterým chceš, aby se to otevřelo</a>


Já osobně rámy moc nepoužívám, ale když se to někomu líbí...
V tagu frame definuj parametr name, kterym identifikujes ram

<frame src="" name="ram3">

A v odkazu pak dopln parametr target s nazvem toho ramu, na ktery chces odkaz umistit.

<a href="bla.html" target="ram3">
je to tu popsany presne ale doporucuji ti vyvarovat se pouzivani ramcu neni to zrovna spravna volba! ale proti gustu...
souhlas, rámce zobrazí jen nejnovější technika. Mobily apod. ani nááááááhodou! :-) Zkus se jim vyvarovat. jen zkus...
Ne vždy se rámcům vyvarovat dá. Když nemáte k dispozici PHP ani APS a chcete mít na stránce menu, pak jsou rámce mnohem lepší možností než ručně menu do všech souborů kopírovat.
jo ale kdyz si nekdo ve fultextu najde neco na strance tak se to zobrazi nez toho menu coz dost lidi nastve a odejdou my vime cim to je ale standartni uzivatel nebude hledat kde je chyba a odejde