špatně nastavene rozlišení obrazovky

ahoj,dělam stranky v NVU a mam takovy problem že když stranky vložím na WZ tak když má uživatel jine rozlišení než já tak se mu stránky zobrazí moc malé nebo naopak velké.dřív se to nestavalo a vžky to bylo tak jak sem je vytvoril na svem počítači.díky
Mozno len hádat ak má konkretny clovek rozlísenie monitora maximum 800x600 tak je jasné ze z neho nedostane 1024x768. Good luck
no ja sem to ted udelal v rozliseni 1024*768 a je to dobry kdyz na to koukam v tom rozliseni 1024*768 ale pokad prepnu na 800*600 tak je ta stranka hrozne velka,nemelo by se to nejak automaticky zmenšit?jine stranky publikovane na WZ.cz me to nedelají jen ta moje...:-(
Skoda ze nemozem vidiet tvoju stránku pre posudenie skus zmenit ovladac na tvoj monitor a mozno na grafiku na novsí ale neviem ci by ti to pomohlo mozno by si mohol urobit stránku pre 800x600 a 1024x768 v rámci jednej ponuky a skusit to tak co ti to bude robit ked prepnes z jednej velkosti na druhu ale to je len taky nápad mozno to nespravi nic good luck
treba moje druha stranka www.mojemazda.wz.cz je stejna do šířky v obouch rozhraních proto tomu nerozumim proc u mojemoto.webz.cz je to mnohem vetsi a neprehledne.dik za radu
Problém činí pevně nastavená šířka obrázku, té modré linky, 943px, to znamená, že pokud má někdo rozlišení 800×600, je stránka moc široká.

Na Tvé druhé stránce nemá žádný objekt, krom počítadla, nastavenou pevnou šířku, nachází se na ní v podstatě jen text a ten se šířce okna přizpůsobí.
jo tak dik za informace:-)
ale stejne nerozumim tomu,ze ja mam nastalo nastavene rozhrani 800*600 a žadne stranky me to nedelaji že bych musel si dole posouvat šipkama tu šířku obrazovky když předpokladam že ostatni stranky jsou dělany ve vetšim rozhrani.