Počítadla otevření stránky

Zdrvim,
když se tak koukám na stránky s flash hrami, tak tam je i uvedeno kolikrát byla která hra spuštěná. Jak se dělají takováto počítadla? Nešlo by to javascriptem?

Díky za odpovědi, případně i odkazy.
Javascriptem by to moc neslo. Nemas kde ukladat pocty vzhlednuti.
Resenim je PHP pocitadlo. Jednoduche priklady jsou na internetu hodne. Staci jen vyhledat.
No a kdyby to bylo v php, můžu mít ostatní kód v html a css? Nebude to nějak vadit? A musel bych to ukládat index.php že jo?
Muzes tam mit ostatni kody HTML a CSS. Jen se tam prida par radku navic oddelene <?>, coz je PHP kod. Ale, aby se PHP skript provedl, musi mit soubor priponu .php. Pokud bude mit soubor priponu .html, tak se PHP skript nevykona a jeho kod bude zobrazen v prohlizeci.
pokud by ti na tom moc záleželo tak pomocí .htaccess lze nastavit aby mohly mít soubory připonu html a php kód se vykonal
Jo a jak? Je to podrobně napsané na nějaké stránce?
Určitě ano, ale žádné teď nevím.
Do souboru .htaccess se zapíše tento řádek:
AddType application/x-httpd-php .php .phtml .php3 .html
No jo, ale jak má vypadat ten php kód, kterej bude počítat to spuštění?
viz
Autor: Tomík (tom.czweb.org)
Datum: 24. 08. 2006 17:30

Javascriptem by to moc neslo. Nemas kde ukladat pocty vzhlednuti.
Resenim je PHP pocitadlo. Jednoduche priklady jsou na internetu hodne. Staci jen vyhledat.
Jestli se můžu zeptat, proč tolik chceš mít všechny stránky v html a vadí ti php?
HTML by pro mě bylo prostě lepší, ale vcelku mi to je jedno, ale ještě pořád jsem nikde nenašl ten kód :(
Autor: Tomík (tom.czweb.org)
Datum: 24. 08. 2006 17:30

Resenim je PHP pocitadlo. Jednoduche priklady jsou na internetu hodne. Staci jen vyhledat.


Postup hledání kódu:
1. Otevřeš www.google.com
2. Zadáš "php pocitadlo"
3. Klikáš na nalezené odkazy a studuješ