CSS - style="submit"

Ahoj!
Potreboval bych, aby se klasicke tlacitko u formulare (<input style="submit" value="tlacitko"></input>) zobrazilo jako hypertextovy odkaz (tzn. vyrusit grafiku a zobrazit jen jako odkaz).
Mohli byste mi nekdo prosim poradit?
divam se, ze jsem se prepsal.Samozrejme to nema byt 'style="submit"', ale 'type="submit"'.
Hm no napadá mě snad jedině to zamaskovat aby to vypadalo jako odkaz, tedy něco takového:

background: none;
border: none;
cursor: pointer;
text-decoration: underline;
color: stejná-jako-u-odkazů;
padding: 0;

Ale pořád to bude obdélník, akorát nebude vidět.

Jo a input není párový tag, stačí psát <input style="ffd" value="aa" />.
diky, ale prave toho obdelniku se potrebuju zbavit...
A proč vlastně? Když jsou nulové paddingy tak imho to tlačítko bude mít jen o trochu větší rozměry než ten vlastní text, takže rozdíl v tom kde je aktivní oblast myši uživatel nepozná. Hover efekt můžeš udělat pomocí JS a bude to vypadat úplně jako odkaz.

Jinak pokud k tomu nemáš nějaký extra dobrý důvod, tak bych ten problém neřešil vůbec, protože - bych to tak NEDĚLAL. Formulář se má odesílat tlačítkem, nikoliv odkazem ;)
tak je to jen z ciste estetickych duvodu...I kdyz je nulovy padding, tak to vypada blbe.Pod tlacitkem je barevny prechod a ten obbdelnik tam proste nesedi...
jinak btw. se divam na tvoje stranky a nahodou v rijnu zacinam na Banske...
:) tak to přeju hodně štěstí, já už na báňské podruhé končím :)

Jinak k tématu - ten obdélník by vůbec neměl být vidět pokud nastavíš background: none. Teď jsem to zkoušel znovu, pod ním byl obrázek nastavený jako pozadí tagu body a když tlačítko nemá ani okraj ani pozadí (background: none; border: none;), tak je vidět jen text toho tlačítka a pozadí co je pod ním. Vypadá to úplně jako normální text.
diky moc, zkusim to.
jinak jak to myslis, ze podruhe? Jo a co studujes (dostudovavas) ?
uz to fici jak ma ;-)
Podruhé znamená že už jsem jednou zkončil. Vystudoval jsem inženýra na robototechnice (strojí fakulta) a teď budu za chvíli končit doktorské studium ;)
Ahoj, můžeš napsat kód například:
<FORM name="f" action="http://neco.cz" METHOD="POST">
Jméno: <INPUT type="text" name="_name"><BR><BR>
<A HREF="javascript:document.f.form.submit()">Odešli!</A>

ale musíš mít podporován JavaScript!
myslim, ze nejednodusi je to takhle:
<input type="submit" value=" ok " style="background-color:transparent;">
jendakenda - možná nejjednodušší to je, ale rozhodně to stačit nebude. A navíc jdeš trochu pozdě. Příště si přečti nejen první příspěvek než na nějaký starý dotaz odpovíš.
<HTML>background: none; ?
to snad neexistuje ne?
Alespon podle specifikace ne, jestli to pusti validator nevim:
http://www.w3.org/TR/CSS21/colors.html#background-properties</HTML>
Richard: imho to je identický jako background-image: none; vlastně jako když bys použil společnou vlastnost background a uvedl jen parametr pro image, v tomto případě hodnotu none, která u background-image skutečně existuje...
Ne jestli je to podle specifikace nebo ne mi je docela jedno, protože to:
1. Funguje.
2. Validátor neoznačí ani warningem natož errorem.

Nevím ani proč by nemělo. Ruší to pozadí, stejně jako border: none ruší okraj.
No to zní to logicky dis, akorát to tak asi nebude, protože když máš například v externím stylu definici
div {background-color :red }

a potom dáš

<div style="background: none">1</div>
<div style="background-image: none">2</div>

Tak ten první červené pozadí mít nebude a ten druhý ano.
ale to má ovšem jiný důvod. Stejného efektu dosáhneš, když použiješ třeba background: top. Když použiješ vlastnost background, tak pokud některé hodnoty nestanovíš, budou nastaveny na default. Takže pokud nastavíš barvu v background-color a pak sloučenou vlastnost background použiješ např. pro obrázek - čili třeba "background: url(obrazek.jpg) top left;" tak tím druhým zápisem přebiješ ten první. Ve společné vlastnosti není pro barvu nic uvedeno, tj. se nastaví na defaultní hodnotu, čili tam barva nebude.
koukám že moje vyjadřovací schopnosti klesají s denní dobou ;-)

zkrátka:
div {
background-color: red;
background: url(obrazek.jpg) no-repeat;
}
=> nebude červený
div {
background-color: red;
background-image: url(obrazek.jpg) no-repeat;
}
=> tenhle jo (pokud bude teda ten obrázek menší než div, ale to už je jiná pohádka)

http://kocky.virtualne.cz/test/
* a no-repeat k background-image nepatří, no jo já už jdu spát...