jen par slov k me strance prosim

vim napln sranky zbytecna...a nejaky detaily jsou odbyté...ale jinak? je to plný chyb vim...ale treba se to nekomu libi ne?!
Něco mi řiká, že sis to zhodnotil perfektně, tak mi jenom řekni, k čemu ti bude, když to samý u slyšíš i od ostatních lidí?
vyplň si title ;)
Odkazy k stránkam čiže to menu čo máš by som viac zvýraznil treba stylopisem <style> </style> bude to elegantnejšie vyzerať ešte viac teda :). good luck
souhlasím se zidanem >změň barvy menu
jinak nechápu proš máš na každé stránce 'textarea'...buď to napiš na konec/zuačátek článku nebo to tam nepiš ;-)
<HTML>Celé je to o ničem. Existuje minimálně deset stránek věnujících se stejné tématice, které mají i smysluplnější adresy ("ne drogám" apod.) a které danou tématiku rozebírají mnohem hloub. Z toho, co tu zatím na fóru vidím, je velká většina stránek zde rozebíraných věnována některým z těchto témat:

1) virtuální stáje apod.
2) počítačové hry, cheaty atd.
3) zpěváci a zpěvačky, někdy i celé skupiny
4) třídní stránky

Osobní stránky jsou na tomhle žebříčku někde úplně dole. Třídní stránky jsou pochopitelné, hodně tříd chce mít stránky. Ale například počítačové hry - neposkytne mi větší množství informací nějaká oficiální fan-stránka s velkým množstvím obsahu, než veletucet mizerně zpracovaných s minimem informací?

Chybí stránky věnované některým netradičním koníčkům - stránek o webu, počítačích atd je strašně moc. Co třeba košíkářství? Kolik stránek se věnuje košíkářství? Kolik stránek se věnuje modelaření? Kolik stránek bábovičkám na písku? Kolik stránek se věnuje hobby elektronice? Na kolika stránkách se dozvím, jak si vyrobit autíčko na ovládání? Víte, že tyhle stránky dost chybí? Určitě existují zajímavější a mnohem méně ohraná témata než drogy, násilí a sex.

Všem nováčkům bych chtěl vzkázat, že pokud chtějí nějak vyniknout, musí si především zvolit originální téma a web zpracovat po informativní i vzhledové stránce tak, aby člověk z návštěvy stránky něco měl. Pokud nováček zpracuje web tak, že i při mizerné technické kvalitě zaujme daného člověka informacemi, má šanci na vylepšení stránek, neboť má dost ohlasů. Mnoho nováčků ale skončí při své jedné stránce s tuctovým tématem.</HTML>
ja nemyslela smysl....to ja zmenim uplne!nejsem psycholog a ani psychiatr abych se k tomu vyjadrovala!me slo spise o vzhled!
Nípale...já jsem spise chtela vedet jak se lidem líbí stránky vzhledove...tema cituju drogy, násíli a sex me nezajima! ale s prominutim kosikarstvi taky ne! premyslela jsem nad tim ze si tam dam fotky! no snad me chapes...vice nic...a vsem dekuji za komentare!
na fotky není wz zcela vhodný prostor, řekl bych. jinak košíkářství je fakt zajímavý, stránku o tom jsem ještě neviděl.