outerHTML v JavaScriptu

Cau,
chtel jsem se zeptat na fci v JavaScriptu outerHTML popr. innerHTML. Zkousel jsem outerHTML a to mi jde jen v Exploreru, v Mozile mi to nejde. Je nejaky zpusob, kdy to pujde ve vsech prohlizecich bez problemu?
hmm taky problem ma dost kudi napr ja
Jaký třeba máte kontrétní důvod pro využití outerHTML? Mě by to zajímalo, protože nějak si žádný nedovedu představit :)
Tiež by ma zaujímalo, na čo to je dobré...

function getOuterHTML (el)
{
return document.createElement ("div").appendChild (el.cloneNode (true)).parentNode.innerHTML;
}
No chtel jsem udelat javascript, ze mam formular, v nem dva seznamy(selecty). Jeden ma nejake polozky a druhy je prazdny. V tom druhem se zobrazi polozky, az kdyz kliknu na nejakou hodnotu v prvnim seznamu. Ty polozky maji totiz mezi sebou vazby. Jakoze treba bude v jednom seznamu polozky: rimske cislovani, arabske cislovani,... Kdyz pak kliknu na rimske cislovani, tak se mi v druhem, predtim prazdnem, objevi I. II. III. IV atd. a kdybych kliknul na arabske tak se objevi 1. 2. 3.
Chtel jsem menit strukturu celeho HTML kodu.
ten skript funguje? Jak?
jendakenda - jakpsatweb.cz
Precti si specifikace jednotlivych prohlizecu, takova funkce vetsinou neni potreba jako je outherHTML.
http://www.volny.cz/peter.mlich/www.htm
JS - literatura -
* devedge-temp.mozilla.org JS seznam metod podle Mozilly
www.opera.com podpora CSS pomoci JS DOM v Opere
* www.howtocreate.co.uk podpora JS objektu v prohlizecich
msdn.microsoft.com JS podle Explorer

Proc nepouzijes innerHTML na DIV, proc chces menit UL LI seznam?
<div id="xxx"></div>
objGet("xxx").innerHTML="<ul><li>..."
ok diky, jen mala poznamka - tim seznamem myslim rolovaci seznam moznosti ve formulari a ne UL LI apod.
jendakenda - Aha, cili SELECT tag, asi. To je potreba napsat. Ja teda stranku nezkoumal :)