script - vymazat historie

ja potrebuju script na vymazani historie v prohlizec. ja chci funkcnost for IE,Firefox,Opera. At to je na tlacitko. Moc ti dekuju NPE (promin za cestina)
Ja potrebuji skript, ktery mi udela kafe, a aby to fungovalo ve vsech prohlizecu.

http://www.webzdarma.cz/forum/read.php?f=3&i=47859&t=47819
mozna by to slo nejakym VBS scriptem.... (ne to kafe :) )
Tomik, Relik: no.. to kafe by urcite taky slo nejakym VBS scriptem.. ale musel bys mit pozadovany hardware .. .)
Nešlo by uživatele slušně požádat? Tomu dávám větší šanci, než ty nesmysly s js a vbs :-D
Já jsem rád, že ty se bavíte, ale já to moc potřebuju ... když ty mi poůžete já vám kafe uvařím ... :))) thank
Já se obávám, že tohle oficiálně nejde, jedině nějakou dírou v IE, ale na to spoléhat samozřejmě nejde.
NeoPunkEr: Ono to proste nejde. Smazat nekomu neco, je protipravni.
I kdyz je to pouze na rozhodnuti klienta. Pokud to muze udelat klient sam, tak lze vzdycky najit zpusob, jak to udelat i automaticky bez vedomi klienta. A to uz neni sranda.
Jak uz jsem psal v tom predchozim threadu, tak ve skutecnosti to lze (pomoci VBS, ci JVS pres ActiveX), ale funkcnost neni 100procentni a je velmi nebezpecna. Proto moderni prohlizece maji tuto vlastnost defaultne vypnutou.
Taky mi to prijde jako nemozne nebo nevhodne. Pokud jde ale o abezpeceni, celkem spolehlive lze pomoci javascriptu prepsat aktualni adresu jinou (document.location.replace('bla'), tusim) - tim se da zbavit jedne konkretni polozky v historii, typicky zrovna te v ktere je posilano heslo pro prihlaseni. Proste stranka, ktere se posilaji prihlasovaci udaje, zavola na onLoad location.replace.