Pomoc s webem

Ahoj, jsem v dělání stránek relativně nováček. Dělám web (skvyra.xf.cz) ve kterym mam rámce. Když najedu na tu stránku, je tam prázdno a jen reklama. Zkoušel jsem i upřesnit tu reklamu aby byla v main. Nevim ale, jestli mam main.html definovanou jako hlavní stránku webu. Pls poraďte
Nastavení reklamy: nahoře (na úvodní stránce nebo v rámci)
(to je asi i teď)
a jméno souboru uveď jméno souboru, který se načítá do rámce, tedy do Main.html (to velké M je důležité)
se souboru index je potřeba kód reklamy vymazat
Zřejmě robot pro vkládání reklamy špatně pochopil začátek stránky. Ovšem dělat stránku v rámcích je dnes již velmi OUT. Zkuste dělat v XTHML 1.1 s CSS, nebo alespoň XHTML 1.0 Strict +CSS, třeba visuálním editorem NVU na http://www.czilla.cz.
No to Main.html sem tam dal. Akorát že jak jsem novej, tak ani nevim, jak poznám že to main je moje hlavní stránka. Mam na tom webu zatim jen rámce a počítadlo, dal sem to na web, abych to mohl s radama kámošů měnit. Ale tak mě napadá že sem možná udělal blbě ty rámce. Jak v html kodu udělám, aby ten main.html byl ten co se bude načítat v těch rámcích?
ještě jsem zapomněl, že Main.html je potřeba znova nahrát.Ale zobrazil jsem ji když jsem kontroloval jméno a reklam tam už byla.Tak to bude asi v pořádku
Problém je, že pokud je reklama v souboru index, tedy v tom, kde jsou definovány rámy tak se stránka nezobrazí, tedy zobrazí se jen reklamy.Je potřeba vymazat kód reklamy ze souboru index.html
>> jak poznám že to main je moje hlavní stránka
treba podle toho, zes to udelal tak, aby byla?

>> Jak v html kodu udělám, aby ten main.html byl ten co se bude načítat v těch rámcích?
to uz tam mas. akorat pozor na to, ze main.html a Main.html jsou dva RUZNY soubory
Dík všem za pomoc, zkusim se s tim poprat :)
Ještě jedno, jak vymažu tu reklamu z index? V html kodu ji tu nemam.
pokud máš na lokále index.html, který neobsahuje reklamu tak ho nahraj na web a přepiš jím ten, který je tam teď.Reklamní bannery vkládá robot do souborů na webu.
dík moc, už to mam ;) Teď se pustit už jen do obsahu :)