Co vylepšit?

Tak abyste si nestěžovali, že jsem to stáhl, tak jsem si udělal nový vzhled.

Stránky jsou generovány pomocí url v prohlížeči, vytvořil jsem si vlastní knihu návštěv a přidal jsem možnost změnit vzhled stránek, časem přidám i "zelený brčál".

Prosím mekněte na web a poraďte co mám vylepšit (kromě anket ;-)
Co vylepsit? To ze mezi menu a tim, kde se to nacita je moc velka mezera... tak 7cm... a to se mi nelibi... dal bych tam tak centak a nak menu addelil od stredu. nz :p
njn stránky jsou pouze pro prohlížeče, které podporují XHTML - to jest Firefox 1.5.x, IE 6.x atd.

Žádná mezera tam není
no vzhledove nejsou spatne, nic tam nerusi, jsou velmi dobre citelne, vyber barev se mi zda taky dobry

ale web tohodle zamerenii se mi zda az moc uhlazeny, taky tam postradam vetsi originalitu, pac se mi zda, ze webu podobneho stylu je posledni doubou jak hub po desti...
njn a čím bych ho podle tebe měl udělat originální?

...to nevadí, že je jich jak hub po dešti, ale ten kdo se chce podívat na naše fotky je najde jen na našich webovkách
WTF?     ...
sorry, co je WTF?
>>njn a čím bych ho podle tebe měl udělat originální?
tezko rict takhle z hlavy;) ty ses tvurce

>>sorry, co je WTF?
http://www.programujte.com/view.php?cisloclanku=1970010131-Chatove-zkratky-na-Internetu
Hmm, nevěděl jsem, že fórum už zpracovává entity. Chtěl jsem podotknout, že tam formátuješ pomocí řady  

WTF znamená "co to xakru..."
2Non_E
>jj to už jsem si našel

>  tam mám proto, že se mi nechtělo přemýšlet jak to udělat jinak (vím že by to šlo pomocí 2 tříd, ale nechtělo se mi je psát) :D
2 Ondra:
Ok, hlavně, že o tom víš.

Mimochodem > se používá na označení citace
pro označení citaze použávým '' nebo ""
Určitě udělat klikací logo (ten nápis nahoře...) s odkazem na úvodní stránku a pokud možno jako nadpis h1.

Trošku bych asi přepsal title: "# Nase-acko.xf.cz # - stránky s odkazy vlevo" asi nikomu nic neřekne... Navíc by měl být title pro každou stránku jedinečný.

Na úvod by se sešlo napsat o čem vlastně stránky jsou.

Jinak stránky decentní, hezké...
:D díkyy, já jsem věděl že jsem něco chtěl změnit, ale zapomněl jsem co. Díky za připomenutí a za chválu ;-)