potreboval bych pomoct s vylepsenim stranky

Nejdriv trocha povidani :)
Cau, tak jsem se vam dostal do takove prekerni situace. Tak mam jednu kamaradku, s kterou jsem se dohodl, ze pro ni udelam www stranky. Tak jsem si rikal, ze pro ni udelam nejaky pekny stranky, aby holka mela radost a aby me pak chvalila, jenze vicemene opak je pravdou. A ja, ackoliv jsem se docela snazil, mam ted pocit, ze si mysli, ze jsem se na to dost vybodl. Jen bych na svou obranu chtel rict, ze jsem dost varil z vody, kamaradka mi zadny navrhy ani napady nerekla, jen dala par fotek sotva pouzitelnych pro pozadi.

Stranky jsou zde:
flautonuovo.wz.cz

Cely design stranek se mi ted predelavat nechce, tak premyslim, jak ty stranky zvyraznit, ozivit. Tak mi prosim poradte. Nejsem zadny graficky mag, takze budu vsechny vitky prijimat s pokorou a porozumenim :)

Chtel bych jeste rict, ze ty stranky jeste nejsou komplet. Navic tam prijde jeste vice textu a sem tam pro oziveni pridam nejakou fotku do textu. Tak to sudte hlavne podle uvodni stranky(tedy uvod.html, ne idnex.html).

Diky moc za pomoc.

P.S.puvodne jsem udelal toto gonzik.wz.cz/jitkaweb ale to se ji nelibilo, ze pry je to kyc :( ..... :D
Dej tam marquee ;P

Ted vazneji. Nelibi se mi to menu, nejak nesedi ke zbytku stranky. A pak ten obrazek nahore. Orezavani vlasu proti bilemu pozadi je vzdycky horor. Mozna by to chtelo fotku nejak zestylizovat, aby se k bilemu lip hodila. A cely ten vrchni obrazek je tak nejak "usmudlany", zvlast text. Mozna bych zvolil radsi kompresi gif nez jpg.
A ta puvodni se mi teda libi vic (az zas na ten nestastny jpg v nadpisu - ma-li to min nez 256 barev, pouzij gif!).

Jo a jeste jsem zapomnel - podle novych podminek je zakazana uvodni stranka typu "vitejte" s bannerem. Zrusit uvodni stranku nebo presunout banner, jinak vam tam daj za trest listu.
aaa tak to s tou reklamou jsem nevedel...
diky za rady, neco s tim udelam...
a co ta seda barva na pozadi, kde je text, je to ok? Jak sem rekl, nemam na to moc talent na tu grafiku, zkousel jsem pul hodky ruzny barvy, ale sama bida a tak jsem se na to vybod.
Menu jsem mel nejdrive pod tou hlavickou, uz ale v te sede bunce, pak se mi ale zdalo, ze na bocich je moc mista, tak jsem tam chtel NECO dat :)

ad stylizace obrazku - to je jako co? :) Aspon nejak naznac...

Pak jsem se chtel zeptat na nejaky schopny a ne moc profesionalni(zadny Photoshop) graficky editor, nebo cokoliv co udela takovy ten efekt, ze nejaky obrazek je jako pruhledny. Mam nejaky fletnovy motiv, tak premyslim, ze bych to jako zpruhlednil a dal do <body> na pozadi...

jinak me se taky to puvodni libi vice, ale kyc je kyc :D
To menu na boku je v pohode, jen nejak neladi se zbytkem.

Ad obrazek - nevim, sam jsem s grafikou dost na stiru, nejak ho upravit, aby lip zapadal. Aby to nebyla fotka, ale grafika, jestli vis co tim myslim. Nemusi to nutne vypadat jako vyrez z fotky. Neco jako na te uvodni strance, jak jsem si zrovna vsiml ;P

Barva mi prijde v pohode.

Photoshop je nedocenitelny pomocnik. Protoze ale chceme byt legalni a nemame kazdy 20000, doporucil bych GYMP - puvodne unixovy nastroj, ma i Win verzi, ale s tou jsem nemel tu cest...umi podobne veci co Photoshop. S jednodussim nemuzu pomoct, sorry. Ale myslim ze naucit se PS nebo GYMP stoji za to.
GYMP? Snad GIMP...
ok diky za rady, neco s tim udelam :)
Sorry mozna GIMP, asi Image ne Ymage, co? Hmm...