CO NA TO RIKATE

Tak jsem si naprogramoval (napsal) web v html tak řekněte jestli se mi povedl jo neni uplně hotový www.tomas-web.ic.cz
>>! UPOZORNĚNÍ !
Tento web je stavjen na prohlížeč IE v ostatních je trošku rozhozený !

tato veta (navic umistena v textarea) me znemoznila hodnotit jinak celkem (vzhledove) zdarilej web...
Tento web je stavjen
Tento web je stavěn

Na tomto vebu
Na tomto webu (a nahore mas pouzito web :) )

přibylo 13 uživatel
přibylo 13 uživatelů

počet bude zvišovat
počet bude zvyšovat

pondělí 20 Listopad
pondělí 20. listopad

- FF validator tidy - 54 varovani
(nebo www.w3c.org - html validator nebo www.htmlvalidator.cm/lite/)
- aut. simulatory - obrazek new carbon 60k? 200x50x3=30k BMP natoz JPG?
- jinak je to ve FF rozhozeny, ale tak to muze byt detail
Vypada to v pohode, ale co ma znamenat ten text na uvodni strance v textarea?
Za pravopisné chyby se omlouvám jinak je skoro všechno opraveno tak se koukněte a napiste co bych tam měl přidat !
Bez toho tabulkového layoutu by to nešlo? A nebo jsem zaspal dobu a tabulky začínají být zase IN? :-)

Jinak fajn grafika. Co je horší je ten zdrojový kód a sémantičnost.
Grafika dobry, kod děs - Frontpage....
Njn pisu to v html neco ve front page neco v poznámkovym bloku mozná se dostane aji na opravu :)
Je to docela pěkný ale příště to piš vše v jednom programu. A dlouho se mi to načítá !
Tak už je ve výrobě nový web je dělán jen v poznámkovém bloku a je v html,CSS,Javascript a v rámcích bude jednoduchel snazím se aby byl co nejrychlejši!
Textarea je na odesilani textu do knihy navstev napriklad ne na psani obsahu stranek... vzhled by usel, ale provedeni kodu je strasne... a jeste jak pises ze pracujes na novem webu s ramama tak to raci zrovna vzdej... a ten javascript bych tam taky moc necpal... Ale jake si to udelas takove to mas... :)