Tak se do mě zase jednou pusťte!

uplet.xf.cz
<HTML>- jako prvni veci sem si vsim, ze pod H1 je skoro vsude jiny odsazeni dalsiho textu... Nekde zacina h1 i text v jedne lajne a nekdy jsou ruzne odsazene.

- nelibi se mi ty ruzny fonty, ne ze by se mel na strance vyskytovat jeden jedinej ale kapela/kontakt - stejne kratky informace a jiny font, zbytecnost

- texty: kdyz uz jsou nahazeny vsechny na jednu stranku, tak by to chtelo aspon nalikovat s <code>a name="#neco"</code>, lip se pak v tom pohybuje

- barvy jsou tak nejak smutny, nevyrazny a nudny, ten tvrdy prechod mezi reklamou a samotnym webem je celkem osklivej



Celkove tam neni tak jako moc chyb... Ale za ten design ti dam 7/10</HTML>
Odsazení od h1 a rozdílnost fontů jsem se snažil napravit.

Jak Skaff píše:

tvrdej přechod mezi reklamou a samotným webem, je bohužel jen kompromis mezi IE a FF. Původně měla být reklama jakoby dole a za ní ještě by bylo pozadí. Bohužel to mi Firefox nebral. Co se týče ponurých barev, tak odpovídají muzice a textům.
Celkově se mi to moc líbí ale není tam co číst a po první minutě nastává nuda.
Jé, tebe jsem dlouho na fóru neviděl. Vzhledově je web pěkný, jen pár poznámek:

U javascriptových eventů onmouusecokoliv nemusíš psát 'javascript:'. To se dává jen do href u odkazů.

Navíc to menu jsem čekal přes :hover, ideálně css sprites :-(

Hodnotím tak 1- :-)
=blahapet (uplet.xf.cz)=
1. viz Non_E (rada.borec.cz)
- onmouseover je JS event a tak se tam javascript:... nepise
kdezto a href="javascript:..." se zase musi psat, protoze href neni JS event
- tuto zalezitost muzes resit krasne pres CSS a:hover
jakpsatweb.cz - zdokonaleni odkazu asi 15 radku ze zhora
a.a1 {obrazek1}
a.a1:hover {obrazek2}
a css pak nalinkujes externe a uplne krasne se ti zprehledni kod
2. menu bys mel delat tak, aby byl text i pro ctecku brailoveho pisma pro nevidome
3. hvezdicky vlevo by mohli byt jako opakujici se pozadi pod celou strankou. Na kratsi strance ti to konci nahore a nevypada to zas tak akcne
4. fotoalbum - nahledy udelej v jednom formatu, oramuj asi 6px bilou a jeste oramuj 1px tmavou, aby to vypadalo jako fotka
5. guestbook: Napište 123456 :) Tak toto neni zas tak tezke okopirovat pro spam programy, nicmene lepsi nez nic (vidim to na nasem foru, jak je zaspamovane :) , ale to resi taky braska )
6. kontakt, celkem nedostacujici, co treba nejaky telefon, adresu nebo tak? nebo icq cislo? Mail taky dojit nemusi nebo az za 2 dny. nebo mas ucpanou schranku a se vrati adresatovi. Mozna dat 2-3 maily na lidi z kapely