Problém s uploudem na FTP

Zdravím, mám cca 14 dní problém s přidáváním souboprů na server.Píše to hlášku ,,No such file or direktory" Nevím si s tím rady.Používám IW FTP Client.Poradíte někdo prosím? Děkuji.
Na FTP je dobrej total commander, zkus to s nim.
ja pouzivam far manager a povazuji jej za lepsi nez TC, protoze v nem delam vlastne uplne vsechno od editace htm(s obarvovacim rozsirenim), po kopirovani az po ruzne nastavovani prav na ftp, porovnavani souboru, prace s win procesy, ...
www.rar.cz - far manager - stahnout
ja si jenom tak rypnu: "No such file or direktory" to urcite nepise
dej sem log spojeni, tohle je takovy nic nerikajici
Zkus FlashFXP je to nej program na FTP
Ahoj, já moc se vším neumím a vůbec nestíhám abych tu stránku udělal či naučil jak se to dělá... tak Vás prosím,, udělejte mi někdo www stránku zadarmo... já bych ji potřeboval, kvůli jedný hře... Chtěl bych v menu:

Pro hráče: (a vlevo) Pro GM:


Novinky GM team
Návody GM chování
Forum
Mapa hry World Of Wacraft GM hodnosti
Jak nainstalovat WoW GM forum

(prosím, prosím... chtěl bych to podobně jako je to na wow.mic-net.eu)
www.wow.mic-net.eu- to dejte do google

Když tak děkuji... doménu bych chtěl: www.aknizzurhot.xf.cz

Můj kontakt:

ICQ: 235-287-492
EMAIL: jakubajzik@email.cz

Děkuji...
Ahoj, měl bych na Vás dotaz ohledně FTP. Nejde mi totiž nahrávat video na web a nemůžu se dopátrat čím to je. Píše mi to "Přenos selhal, chcete odpojit". Chci tam nahrávat rar soubory
Ondřej Švec: co je v logu spojeni?
= Ondřej Švec (ondrasvecbiker.wz.cz) =
Domnivam se, ze webFTP ma omezeni na delku souboru.
Za ten log spojeni se take primlouvam, tam to bude napsane, kvuli cemu to selhalo, jastli mas malo mista na webu nebo jestli odmitl pokracovat v prenaseni...
Take by mozna nebylo od veci pripojit nazev souboru, jeho velikost, adresa na disku a tak (jestli treba neslo o ceske znaky nebo omezeni velikosti a tak)

ondrasvecbiker.wz.cz
Hm, ale :) JS Ajaxovy chat, to se vidi malokdy, s chybami :)
Tu logovaci stranku by mozna bylo dobre udelat jeste jako tvou:
http://www.blueboard.cz/chatboard.php?id=87056
a vsechny ty document.write z tama vyhazet, protoze to je nejaky pozustatek javascriptu a nema to tam, co delat.
Lares- tu istu chybu som mal aj ja ,ale tvoja rada mi pomohla ...dik