Rychlost

Mam problem s rychlostou stranky ,je absolutne spomalena...da sa s tym neco robit ?dik
- chybne kodovani
- validita www.w3c.org ; www.htmlvalidator.com/lite ; plugin Firefoxu ; ...
- nahledy se delaji v 1 rozmeru (kvuli krase)
- zpomalena = velka? ANO
300x200 PA100021.JPG 46k -> BMP=60k to je skoro totez, jpg jsi moc neusetril. Tentyz obrazek dokazi zmenit na 6-10k pri nastaveni na 65% a odseknuti EXIF informace
Cela stranka by ti nemela prekrocit i s obrazky 40-60k
- reklama wz.cz ? kde?
- BODY onload="" nejaka kratka funkce, zbytek v externim JS, ne? Zbytecne si pridavas do HTML kodu veci pro neprehlednost
- <br style="color: rgb(255, 0, 0);"> ... co dodat?
... jsou to jen pripominky, grafiku mas treba peknou, mozna trosku zjemtit prechod rozmazanim...

Nechces si zkusit nainstalovat nejaky redakcni system (CMS), radeji?
jakpsatweb.cz - forum Redakcni systemy
Zkoušel jsem ji načíst a při úplně prvním načtení se zobrazila za zhruba 2,5 sekundy. Takže nemyslím si, že je to nějak extra pomalé.
Přes jaké připojení se připojuješ k netu?
Možná by se chtělo hlavně zamyslet nad velikostí obrázků na hlavní stránce - 3 obrázky a 142 kB mi přijde trošku hodně.
Zároveň i načtení blueboard.cz bude stát nějaký čas.
jestli ji náhodou nenačítáš ze Slovenska, což je zahraničí a do zahraničí je konektivita omezená. Načetla se mi za 1.64s
ds- a nacitali sa ti za ten cas aj obrazky vsetky? ked si otvoril fotoalbum...?!
I když jsem otevřel fotoalbum, načetli se obrázky, všechny, např. pro album "oslava 1" trvalo načtení okolo 7 sekund, no, není se ani čemu divit, ono přenést 421 kB nějaký čas zabere.
Takovéto náhledy se nedělají s obrázky, které mají rozlišení 640x480 a "uměle" se přes styly zmenší na požadovaný rozměr. Z obrázku se udělá náhled, např. 320x240 a velikost se rázem zmenší na 16 kB, což je zmenšení o 70% a to už musí být znát. Rázem by se přenášelo pouze 114 kB a i čas by se mohl teoreticky o těch 70% zmenšit, takže by to byli necelé 2 sekundy (při stejných podmínkách).
<HTML>Neni na tyto ucely lepsi pouzit webblog?</HTML>