Nezobrazující se stránky

Nazdárek všichni chci se jen zeptat. Nejsem žádnej profík a stránky si tvořim jen pro podporu svýho koníčku.
//// www.volny.cz/r.marcin ////// www.austincars.wz.cz
Jelikož už mě nebaví pořád hledat další prostor pro svůj fungující web. Tak sem to zkusil tady. Jenže průšvih. když sem přetáh vše co už funguje tak tady to nejde? :-((( Zkoušel sem i přepisování z htm na html, ale asi bude vada jinde. Kdo poradí
Já :-)
Používáš rámy a máš špatně nastavenou reklamu. Přečti si http://faq.webzdarma.cz/otazka.php?14 a http://www.webzdarma.cz/podminky-reklama.html (část o rámech).
= Radek (austincars.wz.cz) =
Jak rika Thalia, reklama.
Kdyz pouzijes tag frameset, tak podle jeho pravidel tam nesmi mit zadne BODY a pod. Coz samozrejme nejde, kdyz je v podminkach, ze na index strance se musi zobrazit reklama, ktera ti tam "body" da a tim padem se uz "frameset" ignoruje. Jakpsatweb.cz - html - ramy

Cili v tomto pripade mas takoveto reseni:
1. prekopat stranky na neframe styl (interval.cz - 2/3 sloupcovy layout ; neco podobne bude i na jakpsatweb, ale tam to bude mit nejake mouchy)
Mimochodem, kvuli google nejlepsi reseni.
2. zmenit index.html na nejakou uvodni stranku, protoze tam ti tu reklamu bude davat porad
3. nastavit si vpisovani reklamy do IFRAME (wz.cz - nastaveni - reklama)
Coz s 1 i bez je nejlepsi, protoze pak muzes s reklamou manipulovat pruzneji.
a dal mne nic nenapada
rozhodne se nerid radou od peti a to konkretne bod 2 bylo by to poruseni podminek WZ. Jinak mas jen dve moznosti:
1/ prekopat to na web bez rámů (firstpage.wz.cz)
2/ v administraci nastavit reklamu do nejakeho souboru ktery pak vlozis do nejakeho iframe ktery mas na indexu

Ale to uz sis nejspis precetl v predchpzich prispevcich... ;)
= Rellik (firstpage.wz.cz) =
"rozhodne se nerid radou od peti"
a 1 a 2 jsou napadne podobne rade 1 a 3 od peti :) Peta vymyslel, Petou se nerid :)

S tvym nazorem souhlasim v tom, ze zmenili podminky reklamy od doby, co mam stranku ja. Ani mi neprislo na mail upozorneni a proste uvodni stranka neni povolena. Nicmene bylo by to mene drasticke reseni nez predelavat web do neramove podoby.

= Radek (austincars.wz.cz) =
Jinak k te neramove strukture, lze pouzit
<?php include("menu.inc"); ?>
Podminka ovsem je, ze <?php lze pouzit jenom u souboru s priponou PHP (*.php) a PHP funguje tam, kde je nainstalovane. Coz asi neni u tebe na disku, ale na wz.cz ano. Takze to budes muset asi testovat pres wz.cz
>>Ani mi neprislo na mail upozorneni
A díval ses dobře? Mně mejl ohledně nových podmínek přišel na začátku září tolikrát, kolik zde mám webů.
= Thalia (psb.wz.cz) =
A jo, pardon, to mi asi prislo. To byl jiny hosting, co zmenil pravidla a ani se neracil informovat, ale ten uz jsem vymenil.
Díky za rady, jde mi hlava kolem. :-))) Jak sem říkal jsem amatér! Takže to nějak zkusim, doufám že to vyjde. Už teď mě štve, že sem si ulehčoval práci a psal přípony htm a ne html co chce WZ. Takže strávim mládí jen přepisováním. :-)))))) Bohužel nemám čas abych kompletně přepisoval celý stránky. Když to ani nestíhám průběžně aktualizovat. :-(((
Tak sem to asi zlomil, jupíííííííííííííííííííííííííí :-)))))))))))))))))))))) Teď jen posbírat data ze všech linku a budu spokojenej. :-(( :-)))))))))))) No a samozřejmně aktualizace. :-))
2Radek: není důvod .htm přepisovat na .html. Klidně používej .htm.
Už sem zjistil. Jen sem někde ve chvatu, když se registroval stránky čet že je to třeba ve formátu .html Děkuju všem za rady, byl užitečný a hlavně pomohly. :-)))))))))))) takže teď to funguje, jupí :-))))))))
Zdary prosimvás poradte jak se rozběhne veb jak se do něj píše nevim kde co je
= GEPI (cswfd.xf.cz) =
nahore je PODPORA a tam jsou odpovedi

"jak se do něj píše"
To si asi pletes s BLOGEM (http://www.volny.cz/peter.mlich/www.htm#msub1), protoze www stranku si musis vytvorit podobne, jako si vytvaris stranku treba ve wordu (ten se da na www pouzit take).
Pak ji sem zkopirujes a je to.
Myslim, ze wz.cz zadny nastroj na vytvareni stranek nema, pouze na zkopirovani jiz hotovych. Ale zkus se podivat do toho PODPORA.

Nebylo by to ale od veci, kdyby tu nejaky CMS na blogy nainstalovali. Je to asi otazka 10ti minut a spouste lidi by asi udelali radost.
>Gepi za:
1/ zaloz si vlastni tema
2/ stranky si musis vytvort komplet sam tady dostanes jen misto na jejich prezentaci.
3/ pokud to neumis tak di radej na http://estranky.cz