problém se zobrazení stránek

Jsem naprostý začátečník a tak jsem zvolil pro tvorbu stránek publisher.Vytvořil jsem zkušební stránku abych se s programem seznámil a abych se seznámil taky s webem zdarma tak jsem ji nahrál na web.
Hlavní stránka se zobrazila bez problémů ale další stránky píšou soubor nenalezen.Co teď?
No za první přestaň používat Publisher, ten není na tvorbu www stránek. Zkus FrontPage, pokud ho máš v MS balíčku, nebo NVU, ten je volně ke stažení viz google.com.
Máš nahrané na web i ostatní soubory? Např. v adresáři index_soubory musí být soubor Page350.html.
Zkus taky volit vhodnější názvy souborů a vyhni se používání mezer, diakritiky a velkých písmen v názvech souborů/adresářů.
Spoustu informací najdě na polopate.jakpsatweb.cz či jakpsatweb.cz.
Publisher NENÍ vhodný pro tvorbu webových stránek. Zkus raději NVU (je zdarma): http://www.czilla.cz/produkty/nvu/

Tvé stránky mají hrozný kód, v tom se nikdo nevyzná. Hlavní stránka se mi pořádně nezobrazila ani v IE ani v FF.

Takže doporučuji to udělat v NVU znovu.
A aby tam byl obrázek, tak v adresáři index_soubory musí být i soubor image342.gif.
Pokud jsem si všiml, tak máš v názvech odkazovaných souborů velká písmena. To zruš. Jak u souborů, tak v odkazech na ty soubory. Pouze malá písmena.

Další problém je, že v prohlížeči Firefox není vidět téměř nic. Zkus si ho nainstalovat a kontrolovat výsledky své práce také v něm. Ten kdo píše weby více má nainstalovány alespoň Internet Explorer, Firefox (nebo jinou Mozillu), případně Operu, Konqueror. Je to lepší zjistit hned doma a zbytečně to nenahrávat.
ked píšeš html kod tak musíš zadať adresu stránky: www.xxx.wz.cz/názov.htm - názov podstránky
mino: nemusis a casto se to tak nedela. a to www tam uz vubec nema co delat.