Hudba na backgrounde

Ahojte
chcem si dat na pozadie hudbu. pouzivam html tag <embed> v spravnej syntaxi. problem je v tom ze hudba hra ale len prvych 3-5sekund a potom sa vypne. Cela skladba ma asi 30min.este by som chcel dodat ze toto robi ked stranku ulozim vo formate php. pokial je v html skladba sa prehra cela. Skusal som to na prekliadaci FF 2.0, IE 7, Opera.

Za co najskorsie konstruktivne navrhy dakujem.

PS:
v html formate
nieco.html: <embed src="nieco.mp3"></embed>

v php formate
nieco.php: echo "<embed src=\"nieco.mp3\"></embed>";

Skusal som rozne varianty a mutacie spustenia hudby no nic nefungovalo tak ako som cakal. dokonca som spravil aj to ze som hudbu vlozil do html suboru a ten cely som includol do php suboru.
"chcem si dat na pozadie hudbu"
prosim, nedelej to
Jak by se ti libilo, kdyz by jsi ve skole nedelal, co mas a smejdil po netu a naraz hudba, ucitel, dutka? Totez v praci.
Zvlast prijemne je to na pozadi, kdyz tam neni start/stop a samo si to neco hraje...
Hudba je vhodnejsi na CD.

"Cela skladba ma asi 30min"
kdo ma tak rychly inet, ze bude stahovat 50MB mp3?
Toto si muzes dovolit pouze na CD

"ulozim vo formate php"
to by s tim vubec nemuselo souviset, leda maji tady nejake spesl nastaveni pro maximalni velikost PHP stranky. <? phpinfo(); ?>
Kazdopadne, vzdy se to da spoustet JS, skryty IFRAME v html, Java, Flash ...

"Skusal som to na prekliadaci FF 2.0, IE 7, Opera."
A co to delalo v kazdem z nich?

http://www.volny.cz/peter.mlich/www.htm#mssub11
# Midi MelodyPlayer2 (6k)
Treba tohle mne docela dost natrapilo v opere, kdy proste opera midi prehrava jedine s type a firefox zase bez nej (nebo je to ted naopak)
no takto neboj nebude to na webe potrebujem to na semestralny projekt multimedia. uznas ze ta hudba je tam vhod.;o) no ohladom tych prehliadacof ano vsade to robilo to iste, cize nic ;o)
co som nove zistil je to ze robi to na localhoste takze tak.

dik za navrh idem to mrken

ine navrhy a riesenia neodmietam ;o)
Čuzz, vyzkoušejte tento zdroj:

<bgsound balance="" src="http://zde je adresa bgsoudu.cz " volume="" loop="infinite"></bgsound>

Hudba se dá pak vypnout pomocí klávese "ESC"
= to &ll (x-virus.borec.cz) =
Pres ESC se normalne zastavuje stranka, javascript, animace obrazku u FF.
Jinak je to BGSOUND a jeho nefunkcnost ve FF je znama. Nicmene v IE a Opere to funguje, take reseni.