iframy

Může mi někdo poradit?Udělal jsem si web z kousku:iframy mám menu, nadpis a hlavni ale když mám v menu třeba odkaz auta a v něm mam tapety aut a já na něj najedu tak se mi ty auta neukážou v hlavním rámu ale najede další stránka co s tim?
Ve Firefoxu na tvých stráínkých není VŮBEC nic. Tedy kromě náznaků rámů. Jen abys věděl, že ti těžko někdo poradí, když tam není nic vidět. Možná, že v IE je to jinak, ale tento prohlížeč nerad používám.
Nw co stím máš, ale sai to máš nadefinovaný v novým okně aby se ti to otevřelo, zkus zkusit tam ve zdroji vložit toto místo toho co tam máš, myslím tím to "Auta":

<a href="http://milan-x.wz.cz/b.html">Auta</a>
<HTML>2milan-x: dej těm iframe nějaký name a odkazům pak target (na jakpsatweb.cz o tom najdeš víc).

2to milan-x: dokud tam nebude mít target, tak to nevyřeší. A nemohl by sis zvolit nějaký nick místo označení, komu píšeš?</HTML>
Tet se podívejte na můj web už jsem to zpravil a poradte prosím co z tim menu.
<HTML>Takže znova: je potřeba tomu hlavnímu iframe nastavit name:
<iframe src="hlavni.html" width="85%" height="79%"></iframe>
sprav na
<iframe src="hlavni.html" name="hlavni" width="85%" height="79%"></iframe>

A pak oprav ten target u odkazů v menu taky na "hlavni".</HTML>
Špatně používáš target.

1. Musíš si pojmenovat rámy: <iframe src="hlavni.html" name="hlavni"

2. Pak musíš target nasměrovat na name, ne na název html souboru: <a href="f.html" target="hlavni">



Finta (vytáhl jsem ji z nějakého mého prehistorického projektu):

Když do hlavičky souboru menu.html přidáš base:

<head>
<base target="hlavni">
<title></title>
</head>

budou se ti vsechny odkazy otevirat v hlavnim ramu. Nemusis tak psat target ke kazdemu odkazu.
= milan-x (milan-x.wz.cz) =
A ja to taky zopakuji, musis pouzit name a target
jakpsatweb.cz - HTML - ramy

Jinak teda ve FF se ti tam logo zobrazi 1,5x pod sebou, pod nim ram menu a pod tim jeste stranka.
Mozna bys mohl zkusit bezramovou strukturu nebo dat jen menu do IFRAMu.
Neco jako:
tak nic, vypadl mi banan.cz :) delaji tam nejake opravy