nefakci mi FTP

lidicky, pls jestli nekdo muzete poradte mi, jsem totalni lama na vse, co se tyka pocitacu a lidi okolo me jsu na tom podobne, mam uz hotovy web stranky, a kdyz dam v total cmd FTP, tak mi to hlasi pripojeni se nezdarilo, ale neda mi to zadnej duvos, proc se to nezdarilo!dikys moc za radu
margharette
jak se má pracovat s TC je na :
http://faq.webzdarma.cz/otazka.php?34

je nastavení parametrů pro připojení podle toho,co tam píšou?
Bohužel, mám stejnej problém...Ale s menšíma rozdílama, mě se FTP připojí, ale při přenosu dat mi to vyhodí hlášku:,,Přenos dat selhal!"
Hwebsterka: možná, WZ vypnul webové rozhraní aby odfiltroval ty, kteří překračují kapacitu webu - podsle odkazů máš na webu 55584 KB a to je moc
Aha,,,,tak dem mazat
můžeš si zvýšit kapacitu ...
To je v poho....Já sem tam mela nejaký nepotrebny soubory, a stejně to tedka vsecko smažu a předelám...
Lidičky pomoc,nejede mi FTP.Spojení je v pohodě,navážu kontakt a můžu z webu mazat,ale když tam chci něco nahrát naskočí mi Přenos selhal;pokračovat v činosti? Tak nevím co s tím.Prosím prosím o radu
<HTML>7upka: kolik máš zabraného prostoru? V logu ftp hledej:
226-Transfer complete.
226 Quotas: using 3816.00 of 153600 KB (2.48% used)</HTML>
Thalia: no mám tam napsané toto:
226-Transfer complete
226 Quotas:using 423200.00 of 50000KB(846.40%used)
<HTML>Ehh, tak to ti nic nepomůže, jen mazat a mazat, než budeš zabírat míň než 100% prostoru. Můžeš si ho sice navýšit až na 150MB, ale to tě před mazáním stejně nezachrání.</HTML>
Thalia: rofl, ten WZ je stejně fajn hosting
>7upka ty blaho jak se ti tam podarilo nacpat pres 420Mb?! Rychle maz nebo ti to smazne nekdo jiny! A to komplet!
přes webové rozhraní je to zřejmě brnkačka
<HTML>>>Thalia: rofl, ten WZ je stejně fajn hosting
Že jo :-D

>>přes webové rozhraní je to zřejmě brnkačka
Po těch 2MB to muselo být za chvilku.</HTML>
<HTML>Webové rozhraní nekontrolovalo zaplneny prideleny prostor jednak z jeho nedokonalosti a take proto, ze maximalni velikost upload souboru byla 2MB a protoze ma WZ jeste patricne diskove rezervy nebylo nutne tomu nijak extremne branit. Bohuzel ted kdyz je toto rozhrani mimo provoz spousta uzivatelu narazi na problem s FTP jelikoz maji zaplneny prostor nad povolenym maximem.
420MB je opravdu extrem a doufam ze to majitel uctu napravi z vlastni iniciativy.</HTML>
když oni to mazání vzali nějak z gruntu a tak se nedá podívat,co tam mají, ale s nějakým skriptem, který webové rozhraní nahradí by to nemusel být zas až takový problém
ako si to mozem zvysit na 150MB? pls
shallowy: zapnes si v administraci zobrazovani reklamni listy
Thalia:Ajoja,no promazávat jsem zkoušela,jenže ono to nejde,automaticky mi to napíše že mám nepovolený púřístup,kontrolovala jsem nastavení i vše ostatní podle různých vzorů a vše je v pořádku.Může to být třeba virem?Prostě se mi najednou ztratily stránky
<HTML>7upka: nikomu heslo rozhodně neposílej. Spíš mi řekni, co vidíš po přihlášení na ftp. Soubor index.html (či .php či .htm) tam máš? A když stránky zmizely, kolik ti to teď tedy ukazuje zabraného místa?

peta: pro příště si žádost o zaslání hesla odpusť.</HTML>
:( pls lidi.. udelal sem vse podle nastaveni a navodu na nej ale porad mi nejde se pripojit na ftp... do prvnich tri kolonek sem dal adresu sve stranky kterou sem ted zalozil a jeste na ni nic nemam.. chci si tam totiz nainstalovat sve forum.. pak sem dal heslo, pak vybral v adresari slozku s vecma ktere sem chtel dat na ftp a pak sem zkousel ruzne pripojeni na server ale nikdy se mi po tom nic neukazalo a neslo se pripojit.. snad pochopite co myslim a poradite .. dik! uz kdysi sem mel ucet tady na wz.cz a normalne sem se na ftp dostal pres: ftp://stranka.wz.cz proc to tak nejde i dnes? diky za rady a odpovedi!
boyld: konkretne a presne napis, cos napsal do ktere kolonky, co znamena "zkousel pripojeni" a co se stalo. ze se nic neukazalo, mi prijde jako blbost, protoze bud te to pripoji nebo to vypise chybu.
boyld: teď jsem tam byl a teď to fungovalo. Sice až na podruhé, ale šlo to. Zkus svůj problém popsat. Třeba co máš za FTP klienta, co jsi zadal (HLAVNĚ SEM NEPIŠ HESLO!) do které kolonky. Z toho tvého "do prvních tří kolonek ..." ti poradí pouze majitelé křišťálové koule...
jj sry.. no tak delal sem to samozrejme podle tohodle navodu:
http://faq.webzdarma.cz/otazka.php?34

jak je tady ten obrazek:
http://faq.webzdarma.cz/pictures/ftp3.gif

tak sem zadal do prvnich tri kolonek:
Relace:
Hostitel:
Jmeno uzivatele:

svou adresu.... pak sem zadal sve heslo.. no a posledni podle navodu sem zkousel ruzne treba "Pouzit firewall a ty dalsi dve moznosti pod tim.. pak sem dal OK a jak je tady ten obrazek:
http://faq.webzdarma.cz/pictures/ftp4.gif

tak sem tam vlevo nic nemel.... :( doufam ze uz vite co myslim..