Nejde mi nic uploadnout

Uz podruhe behem asi tri tydnu u me nastala situace, ze chci uploadnout par souboru pres FTP, ale kousne se to. Proste to navaze spojeni, pochlubi se to velkou prenosovou rychlosti, ale jakmile chci neco prenest, tak se prenese max. jenom prvnich 512 Bytu a dojede to, totalne se to kousne (cili novy soubor se neprenese, ale samozrejme premaze ten stary :-) Nedostatkem mista to neni, to pise jinou hlasku a ted nepomaha ani smazani nekterych souboru. Proste muzu soubory prejmenovavat, downloadovat, ale NE uploadovat. Minule to po jednom dni odeznelo a pak to slo... lepsi nez dratem do voka, ale nepotesi to, mam dost navstevniku na to, abych zase dostal pres noc tunu upozorneni "proc mi to pise Document Not Found...?" :-)
To ted asi vsem ... co s tim zase vyvadeji ... delam aktualizace pomalu kazdej den, ale ted jsem zrovna menil design a tak jsem vsechno smazal, ale nic novyho tam nehodim ... a uz se mi zacala sypat na hlavu hromada stiznosti, co jako myslim, ze delam... PROSIL BYCH ZPROVOZNIT SERVERY!!!!!
Mam presne stejnej problem. Nekdy to jde, nekdy ne, nekdy jenom kousek.
FTP vypise "entered getreply" a tim to hasne.
Je to bohuzel problem ISP, doufame ze se jim podari chybu brzo odstranit .