index.html

Lidi pls poredte mi jak udelat index.html a kam ho mam umistit aby mi stranky fungovaly kdyz je delam pres FTP-Pripojeni!
1. Jak udělat index.html
Vytvoř HTML soubor s názvem index.html, který bude úvodní stránkou tvého webu. Jak se to dělá najdeš na www.jakpsatweb.cz. Pokud už máš úvodní stránku vytvořenou, ale jmenuje se jinak, tak stačí ten soubor s úvodní stránkou přejmenovat na index.html (soubor-přejmenovat) (a pak samozřejmě případně přepsat odkazy na něj)

2. Kam ho umístit přes FTP připojení
Do takzvaného rootu neboli kořenu webu - to je ta složka na webu, co se ti otevře po připojení na ftp
Peter to ao si ulozis v Html tak to iba pomenuj index iba tak to mozes
spravit a ak to pomenujes index.html tak neviem ci ti to pojde a ak tam ds ten index potom tam moze byt aj napr. tratra
PETO ak us mas ten index.html-co ti pporadili tak si to ulos do svojho ftp pomocou ctrlc a ctrl v.
A ak nevies spustit ftp tak sa posri na e-mail tam ti zaslala wz tvoj ftp potom by ti to malo ist.
proste si to musis dakde ulozit , aby si to mal pojednom lebo potom by si to hladal si to uloz atd uz hadam dalej vies nie?
Hele Lidi fakt diky du na to! Fakt dik!
Snad se to povede!
dufam z o pojde ak nie napis mi na mail poviem ti
Mě to taky nejde...i když to pojmenuju index.html nebo index.htm nebo index.php nic z toho nejde.Pls lidi poraďte...pište na mail díky.