Kritika webu martinek.unas.cz

Tak co? můj první web byl fakt hnus ale snad jsem se zlepšil.
Vždycky se něco najde :)
Design, nechám mimo:
Zdá se mi, že tam máš chybu v zabezpečení: možná že by se tam dalo spustit PHP injection. Mrkni na to a případně to oprav.
Takhle PHP nastudovaný nemam, PHP injection - pokusim se zjistit co to je
Už to mam, ikdyž tak jak jsem to našel popsaný to 100% nemam, pokusim se to opravit, díky.
něco na způsob:
include $_GET['stranka'];

stačí to přepsat na něco jako:
if(file_exists($_GET['stranka'])) {
include $_GET['stranka'];
} else {
include '404.htm';
}

tohle jednoduše zabrání spustit cizí skripty na tvém serveru.

Né, já sem blbec! Na WZ je implicitně zakázáno načítání vzdálených souborů, takže je to v pohodě. Sorry za zbytečný plašení...

... jinak stránka celkem pěkná, jenom ta šedivá na mě působí tak nějak depresivně, zkus přidat barvičky ;)
Právě jsem chtěl napsat jestli to náhodou na webzdarma neni zakázaný ale přesto díky za novou skušenost a pohraju si s tim tvim i s tim co jsem našel thx.
Tak největší výhradu bych měl k adrese: připomíná mi to jednoho mýho kantora - což je ale problém jen můj ;-)

Takže... záleží na tom, kolik textu a informací na tom webu chceš mít - jesti ty stránky budou zaplněný asi tak jako index, tak je to OK, jinak se mi ale zdá, že tam prostě není místo cokoli přidat... Vadí mi akorát ten pohybující se text a taky bych změnil písmo na bezpatkový. Ten okraj u jednotlivých položek menu mi tam taky moc nesedí - zkus nastavit větší padding + taky mi chybí nějaký nadpis "menu". Dále: určitě klikací logo. Patička na 2 řádky taky není moc ideál a moh by to být odkaz na tvůj mejl nebo co...

No vzhled je takovej jednoduchej, neurazí... Ale kombinace modrý menu a červenej nadpis se moc nehodí. Popřemýšlej nad tím, co sem napsal, a bude to příjemnej web na pohled a doufám, že i na počtení :)

Kód: [dycky do něj musím vrtat] mohlo by to bejt validní, a nemusel bys to tak šíleně odsazovat tabulátorem. Jinak ale žádný moc zlozvyky tam nevidím, akorát: <"Macromedia HomeSite 5"> sosni si PSPad :o) [/dycky do něj musím vrtat]
Určitě o tom popřemýšlím. THX za rady.