Nejde mi aktualizovat stránka

Když si otevřu HTML stránku, provedu změny a uložim SAVE, tak při aktualizaci stránek se mi změny neobjeví a když se pokusim stránku znovu změnit tak změny provedené předtím tam nejsou uložené. Můžete mi prosím pomoc? absolutně nerozumím kde je problém. Díky
Stranky na webu budou aktualizovane. Ale tvuj prohlizec ma minulou verzi v kesce pocitace tak ti zobrazuje porad ty minule. Jak neco zmenis a nahrajes tak si vzdy ty stranky v prohlizeci aktualizuj stiskem klavesy CTRL+F5. Tím si je prohlizec znova "natahne" ze servru.
Renata (cadekdavid.wz.cz)
viz Rellik (firstpage.wz.cz)
Nastroje - Moznosti inet - docasne soubory - automaticky
když to sejvnu tak si stránku aktualizuju, ale stejně se mi změny které udělám neuloží. Nikdy jsem s tím problém neměla, až po tom co se na webuzdarma změnila grafika. Nastavení dočasných souborů automaticky mám, tak v tom to určitě není. Nejde mi do adresáře nahrát ani nová stránka, prostě nic a dělám vše tak jako vždycky. Moc děkuju za pomoc.
Ona se tu změnila grafika? Fakt? Páni...

Tak s tímto sem nikdy problémy neměl. Když sem začínal, měl sem dycky otevřenej poznámkovej blok, ie *, něco sem změnil, uložil, aktualizoval stránku a vše jelo. Dělal sem to samozřejmě doma, kde sem neměl net.

Leda že by... počkej... nech mě chvíli přemýšlet... Aháá, ty edituješ soubory přímo na webu? Tak to jo. Teda chcu říct tak to ne. Edituj je doma, vyzkoušej, zda-li vše funguje, nahrej na web.

Pokud ti ten správce s "novou grafikou" nefunguje, zkus to přes FTP. Prohledej FAQ a fórum, žeší se to tu všude.

* to sem bohužel eště nevěděl o existenci opery :(
Renata (cadekdavid.wz.cz)
"Nejde mi do adresáře nahrát ani nová stránka"
Popis, co provadis. Treba jsi vycerpala diskovy limit wz.cz
edituju na webu pořád a nikdy jsem s tím problém neměla. A pokud si nemůžeš odpustit ty hloupé narážky tak radši neraď. Pokud jde o grafiku tak kdysi byla jiná. Už jsem dlouho nebyla v administraci, tak sorry.

Nejdou mi nahrávat ani mazat soubory přes web, abych si uvolnila místo. Nejsem génius a bohužel se ve všem nevyznám sama, tak proto se snažím někoho zeptat.
Zkus si nainstalovat Total Comander a zkus to přez ftp připojení aktualizovat!
Napiš jestli to pomohlo!:)
Renata (cadekdavid.wz.cz)
Jo, to bych tez radil. Na web rozhrani se vybodni a pouzij Total comm nebo Far manager (www.rar.cz - Far)

protoze pouzivam far, muzu ti dat postup pro nej
1. stahnes
2. nainstalujes
3.
a) Alt+f2 (nebo F9 - change drive)
b) FTP enter
c) Shift+f4 (obe klavesy naraz, shift drzis jako prvni)
d) a ted je treba vyplnit adresu pripojeni
ftp://cadekdavid.wz.cz:heslo@cadekdavid.wz.cz
(sve heslo)
Save
(polozky user, password a pod si nevsimej)
4. najedes sipkami na prave vytvorenou adresu pripojeni a das enter a ses tam