Jak dát hudbu na webove stranky

Chtěla bych se zeptat,jak se dává na webové stránky hudba přez frontpage...děkuji za radu
No já třeba hudbu na pozadí opravdu nedoporučuju dávat - má to jen samé nevýhody a žádnou výhodu. Např - jsi doma, něco posloucháš a začne tě rušit nějaký cosi. Nebo si ve škole, zapomeneš vypnout repráky a vyrazí tě z hodiny...

A v neposlední řadě to děsně zpomaluje načítání stránek. // co třeba autorský práva... o tom ani nemluvě...

Takže jak na to ti psát nebudu, páč prvně se opravdu rozmysli, zda-li tam tu hudbu chceš ;-)

A eště rada do finále: nedělej stránky ve frontpage ;-)
omlouvam se ja sem se blbe vyjadrila..ja sem myslela kdyz bych tam chtela dat hudbu..ne na pozadi..ale aby si ji mohl nekdo stahnout
jo tak - mohlo mě to napadnout, ale pravda, moc to poznat není :-)

No tím pádem je tu pouze jedna otázka - když koukám na tvou adresu, nenapadá mě nic jiného, než že chceš nabízet ke stažení mp3 Zbyňka Drdy. No a tím budeš určitě porušovat autorský práva - takže i od tohoto tě budu zrazovat...

A pokud ne, tak odkaz na soubor ke stažení je úplně stejný, jak na cokoli jiného: <a href="pisnicka.mp3">pisnicka</a> Pak vyskočí automaticky okno s nabídkou ke stažení souboru.
jeste bych se chtela zeptat,uz jsem to zacala delat prez frontpage...tak jak to tam mam dat prez ten frontpage?
<HTML><a href="http://www.jakpsatweb.cz/frontpage/fp-2000-odkazy.html">Nápověda k FP</a> na JPW.</HTML>