Zobrazování v Mozille

Ahoj všichni, prosím vás můžete mi někdo poradit proč jse mi stránky v IE zobrazují dobře a v Firefoxu se mi zobrazují špatně?můžete se někdo podívat na moje stránky a pak mi dát nějakou radu? www.sdh-namestnahane.wz.cz děkuji moc. A ještě bych se chtěl zeptat čím to je že když dám třeba na seznamu vyhledávat moje stránky tak se mi nic nenajde?nevíte někdo čím to je?
ad1) animovaný gify - příšerný!
ad2) Prohřešky proti standartům W3C:
http://validator.w3.org/check?uri=http%3A%2F%2Fsdh-namestnahane.wz.cz%2F
ad3) Dělat "odřádkování" pomocí <br><br> .... nebude to nejlepší.
ad4) Nesmíš stránky optimalizovat pro IE, protože IE je póvl a co může, to zmrví.
ad5) Seznam ani jiné vyhledávače nejsou jasnovidci, nejdřív musí nějakým způsobem zjistit, že tvůj web vůbec existuje. SEO optimalizace
"můžete mi někdo poradit proč jse mi stránky v IE zobrazují dobře a v Firefoxu se mi zobrazují špatně"
Vseobecny omyl, FF zobrazuje stranky spravne, IE uz pouziva automaticke prizpusobeni chyb.

Poradim ti, co s tim.
Udelej stranky pro FF, vyhod ty animace (jakekoliv blikani je rusive) a pak pouzij CSS hacky pro IE => padding:50px;_padding:100px;
jakpsatweb.cz - CSS - priklady
Ahoj z mojí vlastní zkušenosti,Mozilla nepodporuje vše.......je lepší je tvořit a aktualizovat v klasickým Internetu,každý vyhledávač má jiné kodování......Ty samé problémy řeším i já..........do teď mi to fungovalo a jak to tu změnily,mám problémy se "š,ž".......
"každý vyhledávač má jiné kodování.." vyhledávač - myslíš prohlížeč?

Co konkrétně Mozilla nepodporuje?

Problémy s "š, ž, ť" jsou typickým pžíkladem kolize mezi win-1250 a iso-8859-2. Někde se ti to bije.
Děkuju za rady, a chtěl bych se zeptat co přesně mám na mém webu upravit aby fungoval tak jak má? s tvorbou webových stránek jsem teprve začal před pár měsíci a ještě nevím co a jak funguje.pokud můžete napište mi nějaký návrh jak to zpravit(pokud možno trochu podrobněji)Děkuju
Takže pár rad:

Ty animovaný gify pryč.
Používej bezpatkové písmo: tzn Tahoma, Verdana, Arial, Sans-serif...
Pokud chceš mermomoci malé písmo, tak si najdi css atributy line-height a letter-spacing které dokážou i malinký text zpřehlednit.

Moc barev - bije to do očí - s tím si trochu pohrej.
Ty stránky se nejmenujou? - prázdnej title.
To modrá část v levo vypadá, že tam chceš dát menu - dej ho tam :-)
http://validator.w3.org/ - zkus už od začátku tvořit stránky podle normy.

Stránky celkem stačí mít vyladěné pro IE 6 a vyšší, FF 1.4 a vyšší a Operu 8 a 9...

A ta nejdůležitější rada: surfuj, surfuj, surfuj a nechávej se inspirovat. Například které barvy se k sobě hodí, které ne, uvidíš všemožná rozvržení stránek, a zanedlouho už ti to půjde mnohem líp ;-)
Lada: co co? Nějaký novinky ve světě Internetu a já o nich nevím?
Od kdy se tvoří a aktualizuje v klasickým internetu? On je i nějakej "neklasickej"?
Mozilla nepodporuje vše? Co je to vše? Nepodporuje národnostní menšiny? Nepodporuje světovej mír? Aha ... tak to jo!
každý vyhledávač má jiné kodování? Jaký vyhledávače? Kde? A co kódujou? Proč to kódujou?
Co tu změnili? Kdo to tu změnil?

Bože, zaspal jsem nejmíň 50 let vývoje! Nééééééé....

BTW: já nevim, když tomu ti lidi nerozuměj, tak proč se do toho se*ou? ;)
>> Tom <<

Toto mi už prosím nedělej... fakt už mi to nedělej... Zrovna sem pil, a smíchy sem si poprskal monitor při čtení tvého příspěvku :oD :oD
Nejlepší je konstruovat stránky rovnou v Mozille...
Hrozně by mě zajímalo co je to za ču*áka ten Tom?Jo to asi pěknej v*l když si myslí že každej je chytrej jak on!Nožná toho ví o webu víc než já ale nemusí se posmívat když se člověk jen zeptá!asi není moc ochotnej něco někomu vysvětlit...nebo třeba nic neví?hahahahahaha už jsem na to kápl co ty *o ale víš co já ty tvoje rady nepotřebuju!
>> Petr:
co má Tom společného se zobrazováním v Mozille? Esi ti to vadí, klidně si napiš na nějakej svůj blog článek "Tom je na mě zlej protože nic neumim" ale tady se trochu mírni.

Víš, je tu totiž spousta lidí, co se za a) neumí zeptat, za b) ptají se dřív, než použijou svůj mozek a gůgl a za c) sou tvrdohlaví a nenechaj si poradit. Nediv se proto některým ostřejším odpovědím. Poslední dobou je toto fórum doslova zaplněný tak stupidníma dotazama... => a na stupidní dotaz stupidní odpověď. Ber to s rezervou.
Lada (fotbal-steti.kvalitne.cz)
Autor: Tom (manual.wz.cz)
Datum: 22. 01. 2007 16:02
To presne vytishuje :) Ze neumis pouzivat META tagy nebo spatne kodujes do SQL to ale neni problem ani IE ani FF. Si muzes v obou prohlizecich nastavit automaticke prizpusobeni kodovani nebo si zvlit ve kterem ti ma stranku zobrazit. Asi mas neco spatne nastaveno v prohlizeci nebo META nebo SQL (jestli pouzivas SQL)
jakpsatweb.cz

Mike (djchemo.wz.cz) x Tom (manual.wz.cz)
:)))))))

Lada (fotbal-steti.kvalitne.cz)
Tom to nahodou vystihl dobre. Jednak to kodovani (dokonce zabavnou formou) a tez tvou stranku. Jestli chces me hodnoceni, tak ja hodnotim asi takto:
http://peter-mlich.wz.cz/rs2/index.php?www=0&page=3
a asi by ses nedostal pres 5, takovyxch stranek jako tvych je bohuzel 70%
Petr (sdh-namestnahane.wz.cz):
jen pro doplnění: držím se zásady, že na debilní příspěvek má být patřičná odpověď.
Přeber si to jak chceš ;)