Problém s kódováním

Prosím ,může mi někdo poradit?Naše stránky jsem se snažila aktualizovat sama i když jsem nikdy nic podobného nedělala,trošku jsem prolezla knihy a docela naučila HTML,jenže.....nastala na webzdarma změna a já tedy dál aktualizuji ale přes Total Commander,dokonce používám perfektní HTML Wap editor 2006,teď kde je problém.."š,ž",prostě všude kde se vyskytuje š a ž jsou nesmysli,zkoušela jsem i kodování,ale to bylo ještě horší......poradí mi někdo?díky
Pokud soubory edituješ u sebe na počítači a následně přenášíš na server přes FTP, problém bude ve špatně nastaveném HTML editoru a meta tagu kódování. Jedno kódování si zvol a pak mu musí odpovídat meta tag a nastavení editoru.

PS. Název dotazu SOS, to byl jen vtip, co?

http://stare.cz/otazky
"Hlavička "Subject:" vám dává možnost upoutat pomocí padesáti písmen pozornost kvalifikovaného odborníka. Takže ji nepromarněte bláboly typu "pomozte prosím" (natožpak "POMOC! PROSÍM!" - takové zprávy se rovnou mažou)."
<HTML>Název jsem (výjimečně) upravila, příště zkus vymyslet název odpovídající problému - viz zbi.</HTML>
Díky za radu a za název se omlouvám,došlo mi to,ale už jsem vzkaz odeslala a na opravu bylo pozdě....Díky