Kritika muco.xf.cz

Prosim o ohodnotenie stramky.
Mám Firefox.

První dojem je totální splácanina. Různé barvy, různé elementy rozházené bez jakéhokoli systému. Něco mi říká odtud rychle pryč a už se nikdy nevracet.

1. Mám rozlišení 1024x768 a je to málo! Přestože samotná stránka by se tam vešla, okraje jsou příliš široké.
2. Barvy: tolik barev pohromadě jsem už dlouho neviděl. Působí to hrozně.
3. Tlusté rámečky působí rušivě
4. Stránka má být o tutoriálech o Photoshopu, zrovna tato stránka chybí.
5. Obrázky, které mají skutečnou velikost 640x480 jsou zmenšeny na 50x100 v tagu img width&height.

A mnoho dalších výhrad.

Shrnutí: obsah skoro žádný grafika hrozná. Dokonce bych řekl, že to ani nemá cenu opravovat. Udělej to celé znova od začátku.
Jen dotaz, slovensky je to fakt krYtyka?

No... Logo je totálně nečitelný... taky se mi nelíb font, zvolil bych bezpatkový. Hrozná barevná kombinace textu. Ten oranžovej a šedej obdélník v obsahu strašně bije do očí. Proboha proč je to celý jeden obrázek? ? ? ? To je fakt děs... Rozkouskuj ho, a použij jako background-image

V menu bych rozhodně nastavil nějakej padding. Co sou to "navltěvy"? Co se týče vzkazku, to je dost nešikovný - každý druhý návštěvník když uvidí "vaše jmeno" a submit, tak na to submit klikne. Odkaz home nefunguje...

Předpokládám, že stránky sou optimalizované pro 1280x960 nebo 1280x1024 - při zvětšení a zmenšení se to divně skládá na levo - zavání absolutními pozicemi. Máš ve zdrojáku 2x style - proč? a proč je to před hlavičkou?

Validita ti toho asi taky moc neříká...
A na background img to nemosem dat koli tomu se potom by to bolo iba na 1 roslisenie na viacerych rosliseniach by to islo inac
seš si tím fakt jistej? já myslel jako na background divů, ne body. Už teď to máš rozhození při jakýmkoli jiným rozlišení...
Este jeden problem som to chcel prerobyt a nefungujr mi nejak pozicovanie sa posrite tu www.msc.unas.cz
tamte pismena by mali byt nisie a nesu neviem preco prosim poradte mi
Tak proč to pozicuješ? Třeba float - to je přímo kouzelnej atribut ;-)
Lebo potrebujem urcene miesto kde to bude chcem aby to bolo pod menu a pri float je to iba na pravo hore dole a na lavo aspon ja som to tak pochopil
no po pravdě řečeno sem nepochopil, co znamena { float: napravo hore dole; } :oD no float left a right. pouze pomocí toho dáš bez problémů 3 divy vedle sebe. Nebo display inline. Nebo když už chceš ty absolutní pozice, tak si nastav pravou i levou pozici. nejlepe stejnou.

co takhle toto:

http://djchemo.wz.cz/www/float.html - nebo -
http://djchemo.wz.cz/www/absolute.html [ při všech rozlišeních vypadá furt stejně ] - teda až na tu reklamu, co se mi tam vložila...

;-)
pocuj ja viem co mi chces povedat ale nwm ci to pojde sa posri tu www.msc.unas.cz A podla mna tomu brani to posadie-text je nad nim
Us som to prerobil sa posri a povedz ci mose byt taki design ostat abo to mam prerobyt
Veď je to stále isté? Neurobil si nič, čo sem ti povedal... Ad moj príspevek 23. 01. 2007 15:14
Chtěl jsi hodnocení...
Hodnocení: 4 :-)