Publisher

Ahoj.

Mohli by ste mi prosím poradiť, ako si mám nahrať stránku, ktorú som robil cez publisher? Uložil som ju ako index.htm, ale k tomu mi urobilo samostany subor, v ktorom su vsetky obrazky, strany atd. No ale je tam plno obrazkov a tak, teda to musim vsetko pridavat po jednom. Ale kaslem na to, pridal by som vsetko keby to vychadzalo, ale uz som pridal asi 40 obrazkov, zopar stran a nezobrazuje mi obrazky. Stranku mi otvori, urobi mi len nieco ako schemu a dalej nic. Please poradte, co som urobil zle?

Stranka je tu:
www.scorpions.webz.cz
adresa obrázku ve zdrojovém kódu je:
http://scorpions.webz.cz/index_soubory/image016.jpg
tedy na webu musí být vytvořen adresář, který se bude jmenovat index_soubory a bude obsahovat soubor image016.jpg,
ale protože máš obrázek nahraný v rootu webu, tedy na adrese: http://scorpions.webz.cz/image016.jpg tak to smamozřejmě nefunguje
Sorry, ale ja nechápem :(
V akom root webe?
ale k tomu mi urobilo samostany subor, v ktorom su vsetky obrazky, strany atd

všechno,co ten Publisher vytvořil se musí přenést na web a to tak aby to bylo na webu stejně jako na disku počítače, když je něco v adresáři (to je nejspíš ten tvůj samostatný soubor) na disku tak to musí být i v adresáři na webu
ANo, ale cez toho Spravcu suboru si mam ako preniest naraz cely subor? Lebo po jednom by som sa asi zblaznil vsetko pridavat.
zkus použít FTP
A ako ho mám použiť? Ja proste s tymito internetovymi vecami este robit neviem, je to moja prva stranka.

Mam proste subor Stránka, v ktorom je index.htm subor a index_soubory, v ktorych su obrazky, strany a vsetko okolo toho. Dokopy asi 500 ikoniek. A ja cely ten subor Stránka chcem dať na net, aby som nemusel kazdy z tych 500 obrazkov pridavat po jednom. Ale neviem ako to mam urobit.
scorpions: stáhni si nějakého ftp klienta (gigamania.cz - tam jich je kupa, případně TC), nastav ho takto:
host:corpions.webz.cz
uživatel: corpions.webz.cz
heslo: tvé heslo
Používat pasivní režim

Připoj se a můžeš se svým účtem pracovat skoro jako s adresářem u tebe na počítači...
Diki, už to ide, ale keď napríklad otvorím, nejakú ďalšiu stránku, nechce mi ju zobraziť a urobí, že Subor 404 nenalezen, pričom keď skúsim otvoriť index.htm ešte z plochy, tak to v pohode ide. Už naozaj neviem, či niečo robím zle, alebo čo. Niečo proste otvorí, niečo zas nie.
404ka jednoznačně říká, že ten soubor neexistuje.

Pokud ti něco jede z plochy, je to na tvém počítači, ale ne na internetu. Ten soubor musíš přenést na server, třeba pomocí FTP.