relativní odkaz

Může mi prosim nekdo poradit s relativnimi odkazy? Můj problém je že: mám založenou adresu např. moje.unas.cz, tu musím mít uloženou jako index.htm. To bych jeste zvladl ale jak mam vytvorit třeba odkaz z hlavní stranky na svoji druhou "podstranku" např. moje.unas.cz a z ni odkaz historie, ap. Diky Franta
http://www.jakpsatweb.cz/odkazy-html.html

Pokud máš:
index.html
podstranka.html

Dáš do index.html řádek:

<a href="podstranka.html">Toto je odkaz na podstránku</a>
nevim jestli sem se dobre vyjadril zkousim tvorit stranku studenec.unas.cz z ní mam odkaz na druhou stranku.
V index.html mam:
<p>Toto je první stránka index a z ní vede <a href="stranka2.htm">odkaz na druhou stranku</a>.</p>

a na strance2 mam:
<p>Toto je druhá stránka, na kterou sme se dostali z naší <A href="index.htm">první stránky index.</p></A>

hlasi se me chyba 404 soubor nenalezen. Jak je musim mit uloženy ve spravci souboru nebo jak to musim mit napasano v html?
diky
<HTML>Mně to ale na studenec.unas.cz všechno funguje. Z indexu jdu na druhou stránku a z druhé stránky se vrátím na index.</HTML>
U mě to normálně funguje. Jen si oprav toto:
<p>Toto je druhá stránka, na kterou sme se dostali z naší <A href="index.htm">první stránky index.</p></A>
Změn to na:
<p>Toto je druhá stránka, na kterou sme se dostali z naší <A href="index.htm">první stránky index.</A></p>

Pro snadnější pochopení:
<p><a></p></a> = špatně, protože se jednotlivé tagy "kříží"
<p><a></a></p> = správně.
hurááááá diky lidicky za pomoc du se ucit dal