pomoc s css

Ahoj, potrebuju poradit jak mam udelat abych mel ty 2 sloupce vedle sebe. Mel jsem to dobry, ale nevim cim se to pokazilo. Je to na http://www.trancemaniac.wz.cz/ Predem dekuju
Moc se mi v tom hrabat nechce, ale pár připomínek.

- Proč používáš doctype xhtml a pak neuzavíráš tagy? <br>
- Jaktože tam opakovaně používáš stejné id? <div id="clanek"> 28x !
- Když používáš CSS, proč potom <br><br><br><br>?

Prostě máš tam fatální chyby, které mohou zůsobit rozhození layoutu. Nejdříve je oprav.
<HTML>Divu #levysloupec nastav float: left;</HTML>
zbi : to je totiz stara stranka, dal jsem ji tam jen, aby tam jako neco bylo. Jinak to samozrejme ted budu delat spravne! A uz to mam v poho, tak zatim dik, urcite budu potrabovat casem zas s necim poradit :)
Jinak by me zajimalo jak se Vam libi ta hlavicka a menu? Nejsem zadnej grafik a trvalo mi nez jsem udelal neco co by se dalo pouzit.
Tak jsem se rozhodl, ze tam dam jeste jeden sloupec. A tak chci se zeptat, jak mam udelat, abych je mel vsechny 3 vedle sebe? Doufam, ze to pujde udelat jednoduse a nebudu muset pouzit aboslutni pozicovani.
Třísloupcový layout v CSS je dost složitý. Až to budeš mít, hoď sem odkaz.
Hmm tak nato asi kaslu, nechce se mi to uz predelavat. Uvidime. A jeden takovej uz mam, ale nelibi se mi..... http://skronov.unas.cz/
zbi (knizky.unas.cz)
Mno, nevim, slozity?
<div style="position:relative;padding:0 6em;">
<div> <!--bug IE-->
<div style="position:absolute;left:-6em;">LEVA</div>
<div style="height:30em">STRED</div>
<div style="position:absolute;right:-6em;">PRAVA</div>
</div>
</div>

Ma to nejake mouchy, ze menu nemuzes mit nekonecne, ale jen podle vysky stredu, ale detail, ktery se da odstranit...
No tak pro tebe to tezky asi nebude, ale nekoho to muze byt tezsi. Tak jsem to udelal jak pises, jen ty velikosti jsem musel dat u vseho na 0, abych mel vsechno sloupce u sebe. Ale stejne tam budu mit nakou chybu. A nerozumim jeste tomu <!--bug IE-->. To mam dat ty 3 sloupce do prazdnyho divu, kde bude jen to <!--bug IE-->? Jinak dik
peta (peter-mlich.wz.cz)
demo, nemam HTML soubor, dej odkaz
<!--bug IE--> jsem chtel naznacit, ze kvuli IE se tam musi dat DIV navic
ale jak koukam, asi to bude treba trosku vymenit:
<div style="position:relative;padding:0 6em;">
<div> <!--bug IE-->
za
<div style="padding:0 6em">
<div style="position:relative">
to relative musi byt dole

tam totiz dojde k tomu, ze FF si to da pekne na nulu, ale IE to posune o padding a tim padem jedno left by muselo byt -6 a druhe 0
jo tak dik moc, uz jsem to tak nak dal do kupy. jde to jak v IE tak v Opere. snad uz nebudou zadny problemy.