Design

Adresa webu: www.nym.wz.cz/navrh3.jpg
je to design pro strejdu, kerej natáčí svatební video, ten text ani nečtěte,
jen
sem ho tam dal aby tam nemusel bejt Lorem impus
tak to nějak zhodnoťte, ať vím jak na tom sem díky :)
Já nechci rejpat, ale jeden až nápadně podobnej layout jsem už někde viděl ... ale kde? ... že by ... ne, radši nic, psal jsem, že nebudu rejpat ?

Jinak:
1) text zarovnej do bloku (justify)
2) zkus nějak líp zvýraznit nadpisy
3) text v tlačítkách by možná mohl být výraznější
4) bez zdrojového kódu není co hodnotit ... až se dostaneš do této fáze, připomeň se ;)
5) nic víc mě zrovna nenapdá, ale určitě se ještě něco najde...
- prilis dlouhe radky, oko drzi radek do 80 pismene, odhadem tam mas tak 110
- Tom 1
- Tom 2 - pouzil bych cernou (modrou bych nechal jako soucast desingu mimo text)
- Tom 3 - 100%, dal bych asi BOLD, protoze tenky text na pruhovanem pozadi a svetlem pozadi se ztraci (svatebni tredny nemas kontrast pismo/pozadi)
- hover bych resil zcervenani, zezloutnutim, oranzovo-zluta nebo uplnou zmenou tlacitka na obycejny ne3D oramovany text
- Tom 4 - ted to vypada pekne, ale zdrojovy kod muze byt obtizny. Nevim, jake mas znalosti
- odstranil bych to pruhovani
- proc je pod menu jakysi bledemodry blok? uplne to kazi vzhled, nechal bych tam posledni svetlou barvu nad All right, totez nad logem. Je to prilis bile
- u foto bych dal vetsi stin a sedou
- pismo "All right" opet problem s kontrastem, necitelne
- logo text "Album... " bila opet prilis zari a naprosto to trha oci proti cernemu pozadi foto. Misto ciste bile bych pouzil transparenci tak 75%, aby se do ni dostala i cast pozadi (soucasne tak ztmavne)

jinak pekna grafika, takove grafiky na webu vic, i ja bych mel zajem te zaukolovat
Nic neměň - je to dobrý - strejda to nepozná :-)
A místo Lorem impus - tam dej Honem Šampus :-)